P0

Kriminalai ir nelaimės

Mersedese – 50 lankstinukų “žolės”

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-06-27


Antradienį Klaipėdos patrulių rinktinės Mobilios kuopos pareigūnai apie 17.00 val. patruliuodami nustatytu maršrutu Gluosnių skersgatvyje greta Dangės upės pastebėjo įtarimą sukėlusį, nuošalioje vietoje pastatytą automobilį Mercedes Benz.

Automobilyje sėdėjo du vaikinai – 32 metų vairuotojas ir 10-čia metų jaunesnis keleivis.

Policijos nuotr.

Apžiūrėję automobilį, pareigūnai po vairuotojo sėdyne aptiko folijos gniužulėlį, kuriame, kaip nurodė pats vairuotojas, buvo narkotinė medžiaga, vaikino įvardyta „žole“. Dar du lankstinukai su augalinės kilmės medžiaga buvo aptikti automobilio daiktadėžėje.

Apžiūrint įtartiną automobilį, pareigūnai pasitelkė ir kinologę su tarnybiniu šunimi Troja.

Apžiūrėjus automobilio bagažinę, atsarginio rato talpoje aptikta slėptuvė, kurioje buvo paslėpti dar 43 folijos lankstinukai su taip pat augaline, specifinį kvapą skleidžiančia medžiaga, veikiausiai, narkotikais. Negana to, dar tris panašius lankstinukus su įtartinomis medžiagomis vairuotojas turėjo ir savo rankinėje.

Pranešama, kad iš viso patikrinimo metu rasta net 50 lankstinukų su įtarimą keliančiomis augalinėmis, veikiausiai, narkotinėmis medžiagomis – kanapėmis.


2018-06-27

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt