P0

Kriminalai ir nelaimės

Bangladešui skirtose trąšose – kontrabandinės cigaretės

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-09-19


Muitinės kriminalinė tarnyba (MKT) praneša pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl praėjusią savaitę Klaipėdoje sulaikytų nelegalių cigarečių.

Beveik 15 tūkst. pakelių rūkalų Klaipėdos teritorinės muitinės Pilies jūrų uosto poste aptikti iš Baltarusijos atvažiavusio traukinio vagone – cisternoje, kuria gabentos Bangladešui skirtos mineralinės trąšos. Baltarusiškų kontrabandinių cigarečių vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – daugiau nei 46 tūkst. eurų.

Muitininkai abejoja, kad cigaretės galėjo būti skirtos Bangladešo gyventojams. Manoma, kad dėl sustiprintos krovinių apsaugos ar kitų priežasčių kontrabandininkai jų tiesiog nesugebėjo iškrauti kažkuriame iš traukinio maršruto taškų.

Pranešama, kad tai jau šeštas didesnės cigarečių kontrabandos sulaikymas geležinkelio transporte šiemet. Pernai per visus metus geležinkelyje buvo sulaikytos iš viso penkios panašios siuntos.

Asociatyvi Palmiros Mart nuotr.


2018-09-19

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt