P0

Politika, Svarbu

Meras: “Neatmetu nė vienos galimybės” (9)

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2018-09-20


Partijos skyriaus palaikymo trečią kartą iš eilės tapti kandidatu į Klaipėdos merus nesulaukęs miesto vadovas, liberalas Vytautas Grubliauskas sako neskubantis daryti sprendimų dėl ateities ir viską vertina šaltu protu.

“Aš visąlaik galvoju. Vertindamas save kaip politiką ar dirbdamas tą darbą, aš bet kurioje situacijoje privalau įvertinti visas galimybes. Tą patį darau ir šitoje situacijoje”, – “Atviros Klaipėdos” paklaustas, kaip prabėgus jau beveik savaitei po partijos skyriaus sprendimo vertina situaciją ir galimas perspektyvas, teigė V. Grubliauskas.

Vytautas Grubliauskas Klaipėdos mero pareigas eina nuo 2011 metų. Pirmąją kadenciją pagal tuometinę tvarką jis buvo išrinktas miesto Tarybos daugumos, o 2015 m. tapo pirmuoju tiesiogiai miestiečių išrinktu meru. Martyno Vainoriaus nuotr.

Jis sakė galintis tik pakartoti, jog gerbia partijos skyriaus sprendimą, “patinka jis jam ar nepatinka”.

“Jis yra toks, ir, kaip sakoma, voila. Nekvestionuoju to. O dėl perspektyvos, tai galimybių yra labai daug. Jos, aišku, sumažėjo vienu variantu. Bet kuriuo atveju vieną kelią reikia rinktis. Pirmiausia yra kelias, kurį reikia rinktis užbaigus kadenciją – ar tik ją, ar ir viską užbaigti. O vėliau jau atsiveria platus laukas. Aš neatmetu nė vienos galimybės. Nesiimu jokių karštligiškų, emocionalių veiksmų. Neskubu nieko daryti, trankyti durimis ar mėtytis kokiais pareiškimais”, – dėstė meras.

Paklaustas, ar turi sau užsibrėžęs kokią nors datą, kaip kad potencialūs kandidatai į prezidentus, iš anksto pagarsinę dienas, kada paviešins savo apsisprendimus, meras teigė, kad “jei kada nors ir bus ką nors skelbti, dienos tikrai nežinau”.

“Bet vietą įsivaizduoju – ant molo (juokėsi – autor. past.). Tikrai nesibrėžiu jokių terminų, labai ramiai, šaltu protu vertinu tą situaciją. Matydamas ir žinodamas gerokai daugiau nei sakau ar išreiškiu. Sprendimai bus savo laiku, tokie, kokie yra geriausi. Nei susireiškminant pačiam, nei nuvertinant kitus. Daug faktorių turėtų lemti apsisprendimą”, – sakė V. Grubliauskas.

Jis praėjusį penktadienį Liberalų sąjūdžio Klaipėdos skyriaus visuotinio susirinkimo metu balsuojant dėl kandidato į merus gavo 42 balsus, o praėjusią miesto Tarybos kadenciją jo patarėju buvęs Simonas Gentvilas – 48. Porą savaičių prieš šį susirinkimą V. Grubliauskui palaikymą buvo išreiškusi miesto Tarybos Liberalų sąjūdžio frakcija.


  2018-09-20

  9 komentarai “Meras: “Neatmetu nė vienos galimybės””

  1. AvatarAnonimas (IP: 148.252.8.95)

   ismete is miesto kurejus, paliko tik draugelius, visas imones susigrobe po liberalu sparnu.. kitiems jokiu prosvaiciu kazka gero klaipedai atnesti ar sukurti. miestas mirsta, o jis dar nori is jo padaryti vientisa tarybine uosto gamykla, kur gyventojai begiodami tarp furu eis i darba. dar tikisi buti sirinktas.. lopas.. jam ne i merus o BK bei viesuju darbu uz politine korupcija bei nesiskaityma su gyventojais.

  2. AvatarLauk liberalus (IP: 78.57.213.208)

   Labai gėda turėtų būto merui.
   Visada falśas ir arogancija jei tik kas jam nepatinka ar nepakeliui 🙁
   Visada toks buvo – kerštingas, irzlus, suktas…
   Juokinga dar ir jo žmona, iśardžiusi gražią šeimą. Kartais atrodo, kad ji valdo mieatą su savo suktybėm 🙁
   Niekas netikrina vśį džiazo, netikrina všį jūros šventė su jos skelbiamais konkursais po renginio…..
   Baisus mafijos liberalų voratinklis sustangino miestą! Nuostabų moestą!

  3. AvatarNo name (IP: 188.69.207.219)

   Miestiečių laukia smagūs rinkimai, ruošiam čipsus, popkornus ir stebim liberalų partijos agoniją, kaip nesusitaikę su pralaimėjimu ir nesutinkantys prarasti šiltų vietelių, su lyderiu priešaky pils purvą ant partiečių, pasirinkusių būti su kitu kandidatu. Ir nebereik jokių liberalių ideologijų, vertybių ir garbingumo, kai gręsia asmeninę naudą prarast, įtaką ir pinigėlius. Ir ta Klaipėda neberūpi visai. O mums tai kas – bus nenuobodu 😉 Ir pasimatys per šią situaciją tikrasis mero veidas. Ar išlaikys demokratijos egzaminą?

  4. AvatarAplinka kalta (IP: 86.100.89.119)

   Na, žinoma. Aplinka kalta, ant žemės laiku nenuleido. Šaltas dušas padeda, deja, ne visiems. Tai dabar į Europarlamentą? Ten visi komforto zonoje, nedvokia, niekas gatvių, vaikų darželių, mokyklų nereikalauja. Nereikalauja dirbti, todėl nereikia nervintis.

  5. AvatarNevykęs jis (IP: 84.15.183.8)

   Net partija jau nusivylusi, nebesiūlo jo, o šitas dar kažką galvoja. Nu šakės.

  6. AvatarMarytė (IP: 84.15.183.8)

   Aš manau, kad džiazo festivalis nebesąžiningas ir ponas meras lups iš miesto šimtais tūkstačių iš mūsų kišenės rėkdamas, kad jis gi dykai, kaip logotipas, autobusais vežiojamai – irgi dykai, laikas naujam mylinčiam miestą merui. Šitas kaip koks parazitas jau patapęs.

  7. AvatarMarijus (IP: 46.249.190.36)

   Vien galvodamas apie kandidatavimą turi pagalvoti apie Klaipėdos logotipą. Gal ištikro ne kandidatuoti, o atsistatydinti reikia?

  8. AvatarGrubliauskiene (IP: 88.119.49.212)

   Atsakymas aiškus: padidins žmonos festivaliui finansavimą, stipriai prikiš kišenes savo draugeliam, išvaistys pinigus dar vienai kitai “sostinei” nupirkti. Taip pat toliau pataikaus uostui, prikurs logotipų už 500000 eurų, apipils purvu visus aplink, numarins dar ką nors, kaip numarino teatrus, universitetą, Žuvėdrą. Miestą prismirdins, nuodys žmones savo draugų Klasco ir ko suodžiais. Ir žinoma pūs dūdą. Apsaugok dieve nuo tokių merų. Jis labiausiai muvylęs meras.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt