P0

Uostas ir jūra

Uosto direkcija įveikė paveldosaugininkus

Avatar

Martynas Vainorius
2018-10-01


Uosto direkcijai pavyko pirmos instancijos teisme įrodyti, kad paveldosaugininkai be pagrindo pernai spalį išplėtė Karaliaus Vilhelmo kanalo saugomos teritorijos ribas.

Jos buvo pakoreguotos taip, kad dabar patenka į uosto teritoriją.  Klaipėdos konteinerių terminalo vadovas Vaidotas Šileika buvo sakęs, kad Vilhelmo kanalo ribos „kažkaip perlipo Perkėlos gatvę ir dabar trukdo vienam iš investicinių projektų – naujo geležinkelio tiesimui“.

Reaguodama į tokią situaciją Uosto direkcija kreipėsi į Vilniaus apygardos administracinį teismą ir apskundė atitinkamą Kultūros paveldo departamento Pirmosios nekilnojamojo kultūros paveldo vertinimo tarybos sprendimą.

Uosto vidus kompas

Šio teismo pirmininko padėjėja ryšiams su visuomene ir žiniasklaida Sigita Jacinevičienė-Baltaduonė informavo, kad teisėjų kolegija pirmadienį visiškai patenkino Uosto direkcijos ieškinį – panaikino minėtosios tarybos priimtą aktą ir įpareigojo iš naujo spręsti klausimą dėl kanalo ribų tikslinimo.

Tiesa, toks sprendimas per mėnesį dar gali būti apskųstas Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui.


2018-10-01

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt