Kriminalai ir nelaimės, Politika, Svarbu

Miltų istorija baigėsi bauda ir pabarimais

Avatar

Martynas Vainorius
2018-10-09


Klaipėdietis liberalas Audrius Vaišvila, per mitingą prie Savivaldybės liepos pabaigoje apibėręs miltais Viačeslavą Titovą, jau sulaukė ne tik politinio, bet ir teisėsaugos įvertinimo.

A. Vaišvila “Atvirai Klaipėdai” sakė, kad pirmadienį į pas merą vykusį frakcijos posėdį atėjo du policijos pareigūnai ir įteikė jam šaukimą protokolui už viešosios tvarkos pažeidimą surašyti.

“Pareiškimą buvo parašęs Titovas. Nuėjau jau šiandien (antradienį – autor. past.) pas tyrėją, ji paskyrė 15 eurų baudą. Neskųsiu tokio sprendimo, bet su juo nesutinku, tad nepasirašiau. Titovui buvau pasiūlęs apmokėti kostiumo valymo išlaidas”, – sakė A. Vaišvila.

Pasak jo, sprendimą dėl jo elgesio jau priėmė ir Liberalų sąjūdžio partijos Etikos komisija. Ji tokį elgesį pripažino neetišku, bet jokių griežtų sankcijų nepritaikė.

Prieš tai tiek A. Vaišvila dėl tokio savo elgesio, tiek ir V. Titovas dėl savo teiginių apie Lietuvos partizanų vadą Adolfą Ramanauską-Vanagą, buvo sulaukę ir Savivaldybės Etikos komisijos pasmerkimo.

V. Titovas “Atvirai Klaipėdai” patvirtino, kad praėjus savaitei ar dviem po incidento buvo parašęs pareiškimą policijai dėl A. Vaišvilos elgesio. Pasak jo, svarbu ne baudos dydis, o faktas, kad toks politiko elgesys netoleruojamas.


2018-10-09

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt