P0

Miestas, Svarbu

Stebėkite Muzikinio teatro virsmą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-10-09


Pastaruoju metu Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro rekonstrukciją vykdantys rangovai pradėjo intensyviai griauti dalį senojo pastato ir jau kasdien matyti, kaip jis keičiasi.

Tad “Atvira Klaipėda” nusprendė pradėti projektą “Muzikinio teatro metamorfozė” – į specialiai sukurtą portalo puslapį vis įkelsime rekonstrukcijos nuotraukas, kad mūsų skaitytojai galėtų matyti, kaip “bjaurusis ančiukas” virsta puikia gulbe.

Realūs rekonstrukcijos darbai prasidėjo rugpjūčio pabaigoje, rugsėjo 14-ąją surengtos oficialios ceremonijos metu po jo pamatais įkasta simbolinė kapsulė. 17,796 mln. Eur vertės rekonstrukcijos darbus atlieka bendrovės „Infes“ ir „Hidrostatyba“. Rangos darbų sutarties trukmė yra 7 metai, tačiau teatro vadovė Lima Vilimienė yra sakiusi, jog tikisi, kad statybos bus baigtos per trejus metus. Tikėkimės, kad šiam procesui iš tiesų užteks trejų metų.

Martyno Vainoriaus nuotr.


2018-10-09

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt