P0

Svarbu, Transportas

Autobusų bilietų kortelių deficitą likviduos

Avatar

Martynas Vainorius
2018-10-31


Antradienį “Atviros Klaipėdos” aprašyta problema, kai uostamiesčio spaudos kioskuose jau kurį laiką negalima įsigyti elektroninio bilieto kortelių, pradėta spręsti.

VšĮ “Klaipėdos keleivinis transportas” (KKT) direktoriaus pavaduotojas Andrius Samuilovas informavo, kad rangovai  – UAB „Atea“ – pagaliau sureagavo ir jau trečiadienį patiekė pirmąją, 1000 kortelių, partiją. Dėl to, kad ketvirtadienis bus laisva diena, jos spaudos kioskus pasieks jau tik penktadienį. Vėliau jau tiekimas turėtų būti reguliarus ir patenkinti poreikį.

A. Samuilovas priminė, kad elektroniniais bilietais jau galima pildyti ir neseniai pirmokams pradėtus dalinti mokinio pažymėjimus, kurių serija prasideda skaičiais 3602.

UAB “Atea” vieną kortelę gamina už 69 centus. Preliminariai planuojama, kad per trejų metų laikotarpį, kol galios ši sutartis, KKT gali užsakyti apie 120 tūkst. tokių kortelių, bet iš viso užsakymas negali viršyti 410 tūkst. eurų (594,2 tūkst. kortelių).


2018-10-31

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt