P0

Kriminalai ir nelaimės

Vagišių sučiupo pirkėjas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-11-09


Šią savaitę vagys apšvarino dvi uostamiesčio parduotuves, tačiau vienoje iš jų vagišių padėjo sučiupti pilietiškas pirkėjas.

Ketvirtadienį apie 13 val. Šilutės pl. iš parduotuvės buvo pavogta prekių už 151 eurą. Vagystės faktą pamatė 28 metų pirkėjas, kuris ties vienu Šilutės pl. namu pats ir sulaikė 26 metų įtariamąjį. Vyras vagišių perdavė policijai. Vogti daiktai rasti ir grąžinti į parduotuvę.

Įtariamasis sulaikytas ir už kitus nusikaltimus.

Į policiją taip pat dėl vagystės iš parduotuvės kreipėsi UAB Klaipėdos regiono apsaugos vadovas. Jis pranešė, kad antradienio vakare apie 22 val. nuo Kretingos g. esančios  parduotuvės prekystalio nenustatytos asmenybės vyriškis pavogė momentinių loterijos bilietų dėžę. Padaryta žala siekia 1369 eurus.


  2018-11-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt