P0

Kriminalai ir nelaimės

Latviai vairavo girti, pavogtas automobilis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-11-15


Keltu iš užsienio grįžę du Latvijos piliečiai automobilius Klaipėdoje vairavo neblaivūs.

Pasienio pareigūnai trečiadienį 18.30 val. Baltijos pr. sustabdė dviejų Latvijos gyventojų, išvažiavusių iš kelto, automobilius.

31 metų vyras vairavo automobilį „Volkswagen Sharan“ būdamas neblaivus – jam nustatytas 2,03 prom. girtumas. Latvis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Patikrinus antrąjį automobilį „Mercedes Benz E320“, registruotą Vokietijoje, kurį vairavo 45 metų Latvijos pilietis, irgi paaiškėjo, jog vairuotojas yra neblaivus. Į alkoholio matuoklį jis įpūtė 1,98 prom.

Be to, ant priekinės keleivio sėdynės padėtoje kuprinėje aptiktas 200 g talpos stiklainis, kuriame buvo du plastikiniai paketėliai su žalios spalvos augalinės kilmės galimai narkotine medžiaga. Pradėtas tyrimas dėl neteisėto disponavimo kvaišalais.

O štai 55 metų Kalotės gyventoja policijai pranešė, kad trečiadienį apie 11 val. iš  jos kiemo buvo pavogtas automobilis „Toyota Rav 4“, pagamintas 2015 m. Moteris patyrė 20 000 nuostolį.


2018-11-15

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt