P0

Politika

Prisiekė naujas miesto Tarybos narys

Avatar

Martynas Vainorius
2018-11-29


Vietoje antradienį miesto Tarybos nario mandato atsisakiusio ir atitinkamo Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) sprendimo sulaukusio Rusų sąjungos atstovo Viačeslavo Titovo jau ketvirtadienio rytą prisiekė kitas šios partijos narys – Jurijus Šeršniovas.

Pastarojo priesaiką priėmė VRK narys Egidijus Viskontas, o po jos kolegą rožių puokšte pasveikino V. Titovas.

Martyno Vainoriaus nuotr.

J. Šeršniovas jau buvo miesto Tarybos nariu praėjusią kadenciją.

Šis Rusų sąjungos narys pareigas eis iki kadencijos pabaigos – kitų metų kovo. Jis dabar yra visuomeninio rinkimo komiteto „Titov ir teisingumas“ narys.

Pirmadienį Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas paskelbė, kad V. Titovas sulaužė priesaiką, kai apkaltino partizanų vadą Adolfą Ramanauską -Vanagą nekaltų civilių žudymu. Planuota, kad dėl jo mandato atėmimo miesto Taryba spręs ketvirtadienį vyksiančiame posėdyje, tačiau V. Titovas pats nusprendė trauktis iš miesto Tarybos.

Kituose savivaldybių tarybų rinkimuose 2019 metų kovą V. Titovas ketina dalyvauti su minėtuoju visuomeniniu rinkimų komitetu, kurį sudaro 126 nariai. Jis taip pat žada kandidatuoti mero rinkimuose.


2018-11-29

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt