P0

Mums rašo

Klaipėdos valstybinės kolegijos bendruomenė susibūrė prie Laisvės laužo

Atvira Klaipėda

Laura Malūkaitė
2019-01-15


Minėdama Laisvės gynėjų dieną, tradiciškai jau 14 kartą Klaipėdos valstybinė kolegija pakvietė susiburti prie Laisvės laužo ir prisiminti Lietuvai svarbų įvykį bei pagerbti visus žuvusius ir gynusius tėvynę.

Sausio 12 dieną jau nuo 18 valandos kolegijos kiemelyje skambėjo dainos apie Lietuvą, sušalti neleido Paupių bendruomenė, susirinkusius vaišinusi arbata. Klaipėdos valstybinės kolegijos studentė Brigita Razgaitytė padovanojo dainą „Pušų viršūnėse”,  įspūdingą pasirodymą atliko Kretingos Marijono Daujoto progimnazijos šiuolaikinių šokių kolektyvas „Instinktas“.

Organizatorių nuotr.

Visų pasveikinti atvyko Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas, taip pat  sveikinimo žodžius tarė Klaipėdos valstybinės kolegijos tarybos pirmininkas Leonas Makūnas ir Klaipėdos valstybinės kolegijos direktorė Gražina Markvaldienė.

Buvo sugiedotas Lietuvos Respublikos himnas, tylos minute pagerbti žuvusieji sausio 13-ąją. Žemaičių apygardos 3–osios rinktinės kariai atliko 3 salves: už Lietuvą Tėvynę, Lietuvos žmones ir žuvusius už Lietuvos laisvę.

Oficialią renginio programą baigė Klaipėdos fakyrų klubo  „Liepsnojantis šerkšnas“ teatralizuotas ugnies šou.

Po nepamirštamo pasirodymo, skambant folkloro kolektyvo „Aitvaras“ dainoms, įžiebtas Laisvės laužas. Prie laužo skambėjo laisvės dainos, istorijos ir prisiminimai, kad turime kuo didžiuotis ir kam dėkoti už laisvę. Visą naktį Klaipėdos valstybinės kolegijos kiemelyje buvo kurstomas Laisvės laužas, studentai taip pat buvo parengę vakarinę programą, vyko orientacinės varžybos, filmų peržiūra, „protmūšis“ ir kiti įvairūs užsiėmimai.

Džiaugiamės sulaukę tiek daug neabejingų Lietuvos laisvei žmonių ir dėkojame visiems susirinkusiems. Taip pat dėkojame ir prie renginio organizavimo prisidėjusiems Kretingos Marijono Daujoto progimnazijos šiuolaikinių šokių kolektyvui “Instinktas” už šokius, Klaipėdos valstybinės kolegijos studentams Brigitai, Gintarui ir Erikai ir folkloro kolektyvui „Aitvaras“ už dainas, Žemaičių apygardos 3–osios rinktinės kariams ir Paupių bendruomenei už bendrystę.

Organizatorių nuotr.


  2019-01-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt