Kriminalai ir nelaimės

Slidžiame kelyje – avarijų virtinė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-01-18


Per vieną parą Klaipėdoje ir regione užfiksuotos net kelios avarijos, kuriose nukentėjo žmonės.

Policija praneša, jog ketvirtadienio rytą apie 8.20 val. Kretingalėje Klaipėdos g. 62 metų automobilio “Chysler” vairuotojas pėsčiųjų perėjoje kliudė 16-metę pėsčiąją, kuri po eismo įvykio nuvežta į ligoninę. Jai medikai nustatė pilvo, dubens ir kairės blauzdos sumušimus, mergina paguldyta stebėjimui į Traumatologijos skyrių.

Tuo metu apie 9 val. 50-metis blaivus vyras, važiuodamas automobiliu “Renault Megane” Baltijos pr. Klaipėdoje pėsčiųjų perėjoje nepastebėjo einančios 20-metės ir ją partrenkė. Apie sužalojimus nepranešama.

Dar vienas eismo įvykis nutiko Kretingos rajone, kelyje Salantai-Grūšlaukė- Benaičiai. Apie 16.15 val. 56 metų kretingiškis nepasirinko saugaus greičio, neatsižvelgė į kelio sąlygas bei dangą, nesuvaldė automobilio, nuvažiavo nuo kelio sankasos ir įvažiavo į melioracijos griovį.

Eismo įvykio metu sužalotas vairuotojas, kuriam Klaipėdos universitetinės ligoninės priėmimo skyriuje diagnozuota politrauma. Taip pat sužalojimų patyrė ir  kartu važiavęs 51 metų keleivis. Dar vienas kartu važiavęs 25 metų vaikinas, pristatytas į ligoninės priėmimo skyrių, medikų pagalbos atsisakė. Automobiliu važiavusiems asmenims paimti kraujo mėginiai blaivumui nustatyti.

Policija skelbia ir apie tarp vairuotojų kilusį konfliktą.

Gautas 33 metų vyro pareiškimas, kad ketvirtadienį apie 17.10 val. jam važiuojant Vilniaus pl. Klaipėdos kryptimi, ties įsukimu į LEZ iš kairės pusės jo vairuojamą automobilį “Ford S Max” galimai taranavo “Mercedes Benz”.

Pareiškėjo teigimu, išlipęs mercedeso vairuotojas, atidaręs jo automobilio dureles, pradėjo muštis, sudraskė marškinėlius bei nuplėšė sidabrinę grandinėlę.

Policijoje pradėtas tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo.


Straipsnio vidus 10 pastraipa kompas

2019-01-18

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt