P0

Švietimas

Rektoriumi būti nori tik vienas asmuo

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-01-21


Iš buvusių šešių kandidatų užimti Klaipėdos universiteto (KU) rektoriaus postą liko vos vienas.

KU skelbia, jog pirmadienį baigėsi terminas, per kurį buvo galima pateikti dokumentus dalyvauti viešame konkurse universiteto rektoriaus pareigoms užimti.

Pranešama, jog iš viso sulaukta tik vieno prašymo.

Antradienį 16 val. rektoriaus rinkimų komisija rinksis į uždarą posėdį. Jo metu bus atplėštas vokas ir patikrinta, ar visi privalomi dokumentai yra pateikti. Tuomet kandidato vardas ir pavardė bus paskelbti viešai, o dokumentai perduoti KU Senatui bei KU Tarybai.

Uždaro rektoriaus rinkimų komisijos posėdžio metu paaiškės ir data, kuomet kandidatas galės prisistatyti KU Tarybai, Senatui, bendruomenei bei preliminariai bus numatyta ir galima KU rektoriaus rinkimų data.

Klaipėdos universiteto Tarybai dar 2018 metų spalio vidury iš tuo metu pareiškusių norą šešių asmenų dalyvauti rektoriaus rinkimuose, jo išrinkti nepavyko. Buvo paskelbta nauja rinkimų data, kurios paskutinioji diena, kai galima buvo pateikti dokumentus dalyvauti rinkimuose, yra sausio 21-oji.

Nesunku nuspėti, kad likęs vienintelis kandidatas užimti KU rektoriaus postą greičiausiai yra dabartinis laikinasis universiteto vadovas Artūras Razbadauskas, jau anksčiau iš Senato tarp buvusių kandidatų sulaukęs didžiausio palaikymo.


  2019-01-21

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt