Fotoreportažai, Miestas, Svarbu

Klaipėda paminėjo Vasario 16-ąją (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-02-16


Šeštadienio rytą Marijos Taikos Karalienės bažnyčioje vykusiomis šv. Mišiomis už Lietuvą ir jos žmones Klaipėda pradėjo minėti 101-ąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines.

Nuo bažnyčios iki Atgimimo aikštės atžygiavus tradicinei eisenai, čia prasidėjo minėjimo ceremonija, kurios metu miesto Tarybos kolegijos sprendimu Klaipėdos vėliava buvo įteikta Klaipėdos bendruomenių asociacijai. Ją priėmė asociacijos vadovas Renaldas Kulikauskas, o garbė pakelti trispalvę teko asociacijos atstovams Gintarui Ramašauskui ir Andželikai Baroti.

Kiek vėliau įvyko dar viena ceremonija – ant po specialistų diskusijų M. Mažvydo alėjoje už kariškių paaukotas lėšas visgi įrengto stiebo buvo iškelta miestui padovanota istorinė vėliava.

Garbė šią vėliavą pakelti teko 1998 m. gimusiam brigados “Žemaitija” eiliniam, profesionalios tarnybos kariui Ernestui Rusliui.

Abi ceremonijas stebėjo daugybė pakiliai nusiteikusių, trispalvėmis bei kita tautine atributika pasidabinusių klaipėdiečių.

Vakare vykusį Martyno Levickio koncertą, į kurį bilietai kainavo tik po 3 eurus koncertas, stebėjo pilnutėlė “Švyturio” arena – laisvų vietų buvo tik visai šalia scenos esančiuose šoniniuose sektoriuose. Šis koncertas buvo tiesiogiai transliuojamas Atgimimo aikštėje.

Martyno Vainoriaus nuotr.


Miesto straipsnių vidus

2019-02-16

Vienas komentaras apie “Klaipėda paminėjo Vasario 16-ąją”

  1. Šventė buvo gerai organizuota, apturėjome daug malonių akimirkų. Ačiū organizatoriams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt