P0

Politika, Svarbu

„Atviros Klaipėdos“ debatai: Viačeslav Titov ir Artūras Žalys (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-02-20


Antrąjį „Atviros Klaipėdos“ debatų platformos, kurioje „rungiasi“ skaitytojų suporuoti kandidatai į Klaipėdos merus, vakarą pradėjo komitetų atstovų Viačeslavo Titovo ir Artūro Žalio “dvikova”.

Po jos, 19.30 val., vyks Lietuvos žaliųjų partijos kandidato Modesto Nugaro ir komiteto „Mano Klaipėda“ atstovo Kazio Pauliko debatai.

Iki ketvirtadienio 18 val. „Atviros Klaipėdos“ „Facebook“ paskyroje buvo galima balsuojant išreikšti savo nuomonę, kas laimėjo šiuos „RGB pictures“ („Klaipėda gyvai“) iš bendradarbystės erdvės „Light House“ gyvai transliuotus debatus.

Baigusis balsavimui paaiškėjo, kad po intensyvios “kovos”, kurios metu nuolat keisdavosi pirmaujantis kandidatas, iš 930 savo nuomonę išreiškusių žmonių 54 proc. geriau įvertino A. Žalio pasirodymą.


  2019-02-20

  Vienas komentaras apie “„Atviros Klaipėdos“ debatai: Viačeslav Titov ir Artūras Žalys”

  1. AvatarAnonimas (IP: 78.57.199.93)

   Viačeslavai, Viačeslavai, jei nelįstum į mano tautos istoriją, ir jos neniekintum(manau, neturi tos teisės), balsuočiau už tave, nes kiti atsakymai man patiko.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt