P0

Uostas ir jūra

Balandį tikrins pramoginius ir asmeninius laivelius

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-03-15


Lietuvos transporto saugos administracija informuoja, kad sudarytas balandžio mėnesio pramoginių ir asmeninių laivų techninės apžiūros atlikimo grafikas.

Atkreipiamas dėmesys, kad į nurodytas vietas ir nurodytu laiku bus vykstama tik tuo atveju, jei bus pageidaujančiųjų atlikti techninę apžiūrą. Pageidavimą dėl techninės apžiūros atlikimo galima išreikšti likus ne mažiau kaip 2 darbo dienoms iki nustatytos datos užsiregistruojant internetu, pateikus nustatytos formos prašymą arba informavus grafike nurodytais telefonais.

Klaipėdoje, rajone ir Šilutėje laivelių apžiūra vyks:

Uosto vidus kompas

Klaipėda, Senoji Smiltelės g. 2 (Smeltalės up.) 04.04 ir 04.30,  9- 11 val., tel. 8 616 19 352;  8 611 34 516

Klaipėda Žvejų g. 24 (Kuršių marios) 04.18, 14-15 val.

Klaipėdos r. Dreverna, Pamario d. (Drevernos up.) 04.25, 13.30- 14.30 val.

Šilutė, Uosto g. 11 (Šyšos up.) 04.09 ir 04.25, 10-11 val.

Taip pat pranešama, kad netekus nuosavybės teisės (pardavus, padovanojus ar kt.) į Lietuvos Respublikoje įregistruotą pramoginį ar asmeninį laivą arba pakabinamąjį variklį būtina per 10 kalendorinių dienų nuo šios teisės netekimo dienos raštu informuoti Lietuvos transporto saugos administraciją apie duomenų pasikeitimą bei pateikti dokumentų, kuriais patvirtinama, kad duomenys pasikeitė, kopijas.

Įgijus nuosavybės teisę į pramoginį ar asmeninį laivą arba pakabinamąjį variklį, kuris registruotas Lietuvos Respublikoje, būtina ne vėliau kaip per 10 kalendorinių dienų nuo nuosavybės teisės įgijimo dienos Lietuvos transporto saugos administracijai asmeniškai, elektroniniu būdu ar registruotu laišku pateikti prašymą perregistruoti pramoginį ar asmeninį laivą arba pakabinamąjį variklį ir reikalingus dokumentus.

Įsigyjant Lietuvos Respublikoje neregistruotą (ar išregistruotą)pramoginį ar asmeninį laivą arba pakabinamąjį variklį būtina įsitikinti, ar laivas turi korpuso numerį, o variklis – variklio numerį, gamintojo lentelę, CE ženklinimą ir atitikties deklaraciją (kai taikoma) arba dokumentus, kuriuose yra įregistruoti reikalingi duomenys ir kuriuos išdavė valstybės kompetentinga institucija, gamintojas ar gamintojo atstovas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klaipėdos r. Dreverna, Pamario d. (Drevernos up.)

04.09

 

10- 11 val.

 

Pramoginių ir asmeninių laivų techninė apžiūra, suderinus ir pateikus prašymą, gali būti atliekama ir kitose, grafike nenustatytose vietose.


2019-03-15

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt