P0

Kriminalai ir nelaimės

„Ėjau ir eisiu per geležinkelį”

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-03-19


Savaitgalį Klaipėdos apskrities Kelių policijos tarnybos pareigūnai kartu su Lietuvos transporto saugos administracijos darbuotojais tikrino, kaip vairuotojai laikosi Kelių eismo taisyklių prie geležinkelio pervažų bei drausmino neatsakingus pėsčiuosius.

Policijos nuotr.

Policininkai su transporto saugos darbuotojais patikrinimus surengė ir Klaipėdos mieste, ir Klaipėdos rajone. Jie labiau stengėsi atlikti prevencinį darbą: nebausti vairuotojų nei pėsčiųjų, bet juos įspėti, paakinti elgtis atsargiai.

Pranešama, jog kai kuriems pėstiesiems atsargumo geležinkelyje tikrai trūko.

Štai vienas klaipėdietis teigė gyvenantis ties Poilsio parku apie 60 metų ir rėžė pareigūnams, kad ėjo ir eis per geležinkelį ten, kur jam arčiausia bei patogiausia. Panašios nuomonės buvo ir daugiau geležinkelio bėgius kirtusių senjorų.

Klaipėdos rajone policijos pareigūnai nubaudė tris vairuotojus, nesustojusius prieš geležinkelio pervažą ties ženklu „Stop“.

 

 


  2019-03-19

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt