P0

Politika

VTEK’as A. Vaitkaus elgesį tirs išsamiau

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-04-03


Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pranešė trečiadienį nusprendusi išplėsti atliekamą tyrimą dėl buvusio Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos  generalinio direktoriaus Arvydo Vaitkaus elgesio.

Teigiama, kad toks sprendimas priimtas atliekamo tyrimo metu išanalizavus jo privačių interesų deklaracijas. Papildomai VTEK aiškinsis aplinkybes, kai A. Vaitkus, pradėjęs eiti minėtąsias pareigas, galbūt pavėluotai pateikė privačių interesų deklaraciją.

Tyrimą dėl A. Vaitkaus elgesio VTEK pradėjo šių metų vasario pabaigoje gauto pranešimo pagrindu. Jame keltas klausimas, ar A. Vaitkus neturėjo savo privačių interesų deklaracijoje nurodyti asmenų, kurie paaukojo lėšų politiniam sąrašui, su kuriuo A.Vaitkus kandidatavo į Klaipėdos miesto savivaldybės mero pareigas, nes šie asmenys yra tiesiogiai susiję su komercinių interesų Klaipėdos uoste turinčiomis įmonėmis.

Žinia, dėl galimai neskaidrių ryšių susisiekimo ministras Rokas Masiulis atleido A. Vaitkų iš Uosto direkcijos vadovo pareigų, tačiau jis žadėjo šį sprendimą skųsti teismui.


2019-04-03

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt