P0

Kriminalai ir nelaimės

Teismas leido suimti įtariamąjį ukrainiečio nužudymu

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2019-05-15


Klaipėdos apylinkės teismas trečiadienį nusprendė patenkinti prokuroro prašymą trims mėnesiams suimti ukrainietį Valerii Kravchenko, įtariamą antradienio rytą nužudžius savo tautietį.

Įtariamasis ir nužudytasis buvo bendradarbiai. Martyno Vainoriaus nuotr.

Ikiteisminį tyrimą kuruojantis Klaipėdos apygardos prokuroras Arūnas Saunorius sakė, jog šiuo metu nėra duomenų, kad prie nusikaltimo būtų prisidėję daugiau asmenų.

„Įtariamasis yra atvykęs į Lietuvą su laikinu leidimu gyventi ir dirbti. Vakar pasibaigus terminuotai darbo sutarčiai jis turėjo išvykti iš Lietuvos. Deja, atsitiko tas, kas atsitiko ir prašome jam skirti kardomąją priemonę – suėmimą trims mėnesiams. Prašome todėl, kad jis su Lietuva nėra niekuo saistomas – Ukrainoje šeima, nuolatinė gyvenamoji vieta. Jam išvykus į Ukrainą, jo, kaip ir daugelis šalių savo piliečių, gali neišduoti. Įtariamasis bendradarbiauja, bet kiek tas jo bendradarbiavimas yra teisingas šiai dienai dar pasakyti sunku”, – sakė prokuroras.

Anot jo, galima daryti prielaidą, kad prie konflikto prisidėjo alkoholis.

Kitas iš pradžių irgi sulaikytas asmuo buvo benamis, kuris tuo metu knisosi po šalia buvusius konteinerius ir su nusikaltimu nėra susijęs.

Pranešimas apie ties Liepų, Herkaus Manto ir Naujojo sodo gatvių sankryža sužalotą vyrą buvo gautas antradienį, apie 4.50 val. Paaiškėjo, jog tai 43 metų Ukrainos pilietis. Greitosios medicinos pagalbos medikai žmogui padėti nebegalėjo, tik konstatavo jo mirtį. Vyras buvo nudurtas keliais peilio dūriais.


  2019-05-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt