P0

Kriminalai ir nelaimės

Teismas leido suimti įtariamąjį ukrainiečio nužudymu

Avatar

Martynas Vainorius
2019-05-15


Klaipėdos apylinkės teismas trečiadienį nusprendė patenkinti prokuroro prašymą trims mėnesiams suimti ukrainietį Valerii Kravchenko, įtariamą antradienio rytą nužudžius savo tautietį.

Įtariamasis ir nužudytasis buvo bendradarbiai. Martyno Vainoriaus nuotr.

Ikiteisminį tyrimą kuruojantis Klaipėdos apygardos prokuroras Arūnas Saunorius sakė, jog šiuo metu nėra duomenų, kad prie nusikaltimo būtų prisidėję daugiau asmenų.

„Įtariamasis yra atvykęs į Lietuvą su laikinu leidimu gyventi ir dirbti. Vakar pasibaigus terminuotai darbo sutarčiai jis turėjo išvykti iš Lietuvos. Deja, atsitiko tas, kas atsitiko ir prašome jam skirti kardomąją priemonę – suėmimą trims mėnesiams. Prašome todėl, kad jis su Lietuva nėra niekuo saistomas – Ukrainoje šeima, nuolatinė gyvenamoji vieta. Jam išvykus į Ukrainą, jo, kaip ir daugelis šalių savo piliečių, gali neišduoti. Įtariamasis bendradarbiauja, bet kiek tas jo bendradarbiavimas yra teisingas šiai dienai dar pasakyti sunku”, – sakė prokuroras.

Anot jo, galima daryti prielaidą, kad prie konflikto prisidėjo alkoholis.

Kitas iš pradžių irgi sulaikytas asmuo buvo benamis, kuris tuo metu knisosi po šalia buvusius konteinerius ir su nusikaltimu nėra susijęs.

Pranešimas apie ties Liepų, Herkaus Manto ir Naujojo sodo gatvių sankryža sužalotą vyrą buvo gautas antradienį, apie 4.50 val. Paaiškėjo, jog tai 43 metų Ukrainos pilietis. Greitosios medicinos pagalbos medikai žmogui padėti nebegalėjo, tik konstatavo jo mirtį. Vyras buvo nudurtas keliais peilio dūriais.


2019-05-15

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt