P0

Fotoreportažai, Regionas

„Temidės“ konkursą laimėjo moksleiviai iš Šilutės

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-23


Į Vilniuje ir Trakuose vykusį teisinių žinių konkurso „Temidė“ finalinį etapą susirinko 10 moksleivių komandų iš visos Lietuvos.

Jau 19-tus metus rengiamo tradicinio konkurso nugalėtojais tapo Šilutės Vydūno gimnazijos moksleiviai.  Antrąją vietą iškovojo komanda iš  Radviliškio Lizdeikos gimnazijos, o trečiąją – Panevėžio rajono Velžio gimnazistai.

Į Vilnių sukviesti „Temidės“ konkurso dalyviai, teisingai išsprendę pirmąjį galvosūkį, netikėtai buvo nukreipti į Trakus, kuriuos pasiekė traukiniu Vilnius-Trakai.

Nuo pat pradžių dėmesiu ir nuostaba prikaustęs konkurso startas ir toliau tęsėsi įdomiai bei atkakliai. Nuotykių žaidimo „Encounter“ pavyzdžiu surengtas finalinis konkurso etapas nusidriekė per visą istorinį ir turistų aktyviai lankomą Trakų miestą. Pasitelkusios žemėlapius, mobiliojo ryšio programėles ir informacijos paieškos sistemas, moksleivių komandos aplankė nurodytus Trakų miesto taškus, kur kiekviename jų atliko su teisėsaugos ir Lietuvos istorija susijusias, pareigūnų parengtas teisines ir sportines užduotis. Klaidžiodami po Trakų gatveles, moksleiviai ne tik atlikinėjo įvairias užduotis, bet ir ieškojo nurodytų užuominų bei objektų.

Po atkaklios ir nuotykių kupinos trijų valandų kelionės po Trakus, visos dalyvių komandos buvo sukviestos į Trakų salos pilį, kur gidų buvo supažindintos su istoriniais šios vietos faktais. Konkurso rezultatų iki pat pabaigos nebuvo įmanoma nuspėti, bet visgi laimėjo šilutiškiai.


  2019-05-23

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt