P0

Spyglys

Greita ir akivaizdi nauda*

Spyglys
2019-05-29


Be reikalo, oi be reikalo kai kurie kretingiškiai ir anonimiškai komentaruose, ir viešai burnojo, kad klaipėdiečiai ima valdžią jų parapijoje, nes naujasis meras Antanas Kalnius jam patarti pasikvietė prieš tai sėkmingai Klaipėdos burmistrui patarinėjusį Albertą Barauską, o Savivaldybės administracijai diriguoti pasiūlė iki tol Klaipėdos pramonininkų darbą puikiai stygavusią Jolantą Girdvainę.

Nespėjo anie du dar kojų gerai Kretingoje apšilti, o rezultatais jau gali džiaugtis ne tik į Kretingą kartas nuo karto patraukiantys klaipėdiečiai, bet ir šimtai uostamiestyje besidarbuojančių Kretingos rajono gyventojų – nuo pat Palangos plento viaduko iki pirmojo Kretingos riboženklio jau galima lėkti su vėjeliu. Šaunuoliai kelininkai arba patys susiprato, arba buvo paprotinti operatyviai reaguoti į prasidėjusią vidinę Vakarų Lietuvos savivaldybių integraciją ir patiesė kokius 15 km naujos ištisinės asfalto dangos.

Tad Spyglys dabar laukia panašių pozityvių pokyčių Gargždų bei Nidos kryptimi. Juk tenykštės valdžios į savo pagalbos šauksmus irgi sulaukė atgarsio iš geranoriškų klaipėdiškių – prie jų administracijų šturvalų stojo Artūras Bogdanovas ir Egidijus Šakalys. 

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus.


2019-05-29

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt