P0

Spyglys

Arvydas tikrai ne Marčiulionis* (4)

Spyglys
2019-05-30


Baisiai nesinori dirbti, kankina mintys apie savaitgalį, nors šiandien dar tik ketvirtadienio rytas? Spyglio patarimas – pagalvokite apie tuos, kuriems kur kas sunkiau. Pavyzdžiui, apie buvusį uosto generolą Arvydą Vaitkų, kurio šį ketvirtadienį laukia ilgas ir nebeabejotinai daug kantrybės bei ištvermės pareikalausiantis miesto Tarybos posėdis.

Kad eilinio net ir konstruktyvaus opozicinionieriaus dalia nedžiugina gerbiamo Arvydo akivaizdžiai rodo Spyglio bendradarbio dar pirmo naujosios kadencijos miesto Tarybos posėdžio metu padaryta nuotrauka, kurią drąsiai galima pavadinti „Ir kur aš patekau?”.

Ir ką kitą gali mąstyti žmogus, kai supranta, kad čia ne Uosto direkcija ir nepasakysi kokiai Ninai ar Alinai „baigiam niekus klausinėti ir pliurpti, laikas dirbti”, nes tuojau pradės mojuoti Reglamentu ir dar apskųs kokiai Etikos komisijai. Negali ir mikrofono tokioms kalbėtojoms išjungti, nes sėdi ne posėdį vedančio mero kėdėje, o tik eilinio opozicionieriaus vietoje…

Ir dabar taip ketverius metus, nes negali juk dabar kaip koks Marčiulionis staiga, po kelių pirmųjų posėdžių pasakyti „nenoriu politikoje turėti reikalų”, kai tiek apie jautrumą rinkiminės kampanijos metu kalbėta…

Išeitis tikriausiai lieka viena –  vyriausiasis šalies ūkininkas Ramūnas arba jo premjeras Saulius arba anie abu kartu po liepos 12-osios, kai Vyriausybė grąžins savo įgaliojimus nuo Klaipėdos kilusiam naujajam Daukanto aikštės rūmų šeimininkui, turi imti įtikinti pastarąjį, kad Arvydo vieta ne varganoje uostamiesčio tarybos nario opozicijoje kėdėje, o ten, kur dabar sėdi su juo„nesąžiningai, neskaidriai ir neetiškai” pasielgęs ministras. Bet ir čia bėda – tas pagrindinių šalies rūmų šeimininkas gerai susikukavęs su Arvydą mero rinkimų kovoje nokautavusiu džiazmenu. O jei netyčia pastarasis laiko kokią nuoskaudą už akmenukus ir plytgalius, mėtytus jo adresu rinkiminės kovos metu?

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus.


  2019-05-30

  4 komentarai “Arvydas tikrai ne Marčiulionis*”

  1. AvatarBrigita (IP: 78.57.214.60)

   Ir suprantamas tas klausimas, kur aš patekau?! Į betvarkę! Į biurokratijos ir politikos bardaką…

  2. AvatarMArijus (IP: 46.249.190.36)

   Liberasto braižu rašyta… Géda, kad tokia rašliava apskritai pasiekia skaitytoją…

  3. AvatarAlina (IP: 78.61.173.162)

   Ponas Spigly, ne tik apie jautrumą… Juk pagrinde A. Vaitkaus buvo kalbėta apie ūkiškumą… Tad labai gaila, kad į Miesto ūkio ir aplinkosaugos komitetą jis nepateko…

  4. AvatarMano vardas (IP: 90.131.42.178)

   Ir nekomentuosiu …… fui , fui , fui
   …greit ir neskaitysiu ,, atviro,,

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt