P0

Politika

Savivaldybę kontroliuos valstiečių atstovė (7)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-30


Klaipėdos miesto taryba ketvirtadienį vykstančio posėdžio metu paskyrė paskutiniojo iki šiol be valdžios buvusio komiteto vadovybę.

Slaptojo balsavimo metu Kontrolės komiteto pirmininke buvo išrinkta Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovė Ligita Girskienė.

Ligita Girksienė. Martyno Vainoriaus nuotr.

Už jos kandidatūrą pasisakė 24, susilaikė keturi Tarybos nariai, prieš balsuojančių nebuvo.

Pagal teisės aktus, tokio komiteto pirmininko postas turi priklausyti opozicijos atstovui.

Jos pavaduotoja tapo mero komandos narė Elida Matulova. Už jos paskyrimą į šį postą balsavo 23 politikai, prieš buvo trys, susilaikė du.


2019-05-30

7 komentarai “Savivaldybę kontroliuos valstiečių atstovė”

  1. Pats didžiausias palinkėjimas opozicijai –tai būti reikliai ir KONSTRUKTYVIAI ,ne tokiai kaip Seimo . Trečius metus nedirba tų darbų ,kuriuos pažadėjo SAVO partijos programoje . Nemanau,kad joje būtų įsirašę bėgioti iš posėdżių salės ir kenkti Seimui,negalint priimti įstatymų ( o gal ir tai buvo su każkuo derinama ?🤔) Didžiausios sėkmės p.LIGITAI ir visam jos vadovaujamam komitetui .!Tik SĄŽININGAI ir RYŽTINGAI dirbant,gal kardinaliai pasikeis ir situacija savivaldybėje .Be jokio gailesčio reikėtų ,,šluoti”ir eilę ,,žymių” tarnautojų ,kurių pavardės seniausiai skamba viešojoje erdvėje !

  2. Benomuone , neargumentuota savo darbines veiklos barose, o miesto reikalus tvarkyti lenda. Banduziuose grybauja, tai dabar placiau imasi. Opozicijos atstove viena – tik NINA!

  3. Linksmas nutikimas 🙂 Beje, o kas kontroliuos pačią ponią Ligitą Girskienę? 🙂

    • Aš , Marčiauskai, kontroliuosiu …linksmai …)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt