P0

Kultūra

I. Simonaitytės bibliotekai vadovaus vilnietė (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-06-07


Kultūros ministerija pranešė, kad jos surengtą konkursą eiti Klaipėdos apskrities viešosios Ievos Simonaitytės bibliotekos direktoriaus pareigas laimėjo dr. Laura Juchnevič.

Kultūros ministerijos nuotr.

L. Juchnevič prieš tai dirbo Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos direktoriaus pavaduotoja, yra dėsčiusi Vilniaus universitete, dirbusi Lietuvos aklųjų bibliotekoje direktoriaus pavaduotoja vadybai ir ryšiams su visuomene.

2016 m. L. Juchnevič Vilniaus universitete įgijo socialinių mokslų daktaro laipsnį.

L. Juchnevič yra Lietuvos komunikacijos asociacijos, Lietuvos bibliotekininkų draugijos narė. 2009 m. pelnė geriausio jaunojo bibliotekininko vardą.

Konkurso laimėtojos tinkamumas eiti pareigas dar bus patikrintas teisėsaugos institucijų, kaip numatyta teisės aktuose. Apskrities viešosios bibliotekos vadovo kadencijos trukmė – penkeri metai.

Konkursas buvo paskelbtas po to, kai vasarį mirė šias pareigas tik nuo sausio pradėjusi eiti Laima Pačebutienė. Ji buvo laimėjusi konkursą, paskelbtą pasibaigus Juozo Šikšnelio kadencijai.


  2019-06-07

  Vienas komentaras apie “I. Simonaitytės bibliotekai vadovaus vilnietė”

  1. AvatarVytas (IP: 78.57.194.255)

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt