P0

Spyglys

Gal atims bent vėliavą?* (1)

Spyglys
2019-06-10


Spyglys siūlo Klaipėdos savivaldybei ir merijai pasekti Prezidentūros pavyzdžiu. Juk pastaroji turi tvarką, kaip atimti kažkada per klaidą suteiktus valstybinius apdovanojimus, tai kodėl mūsų miestelio valdžia negalėtų nusistatyti, kaip atimti už ypatingus darbus Vasario 16-osios proga kasmet mero įteikiamą Klaipėdos vėliavą?

Martyno Vainoriaus nuotr.

Pirmieji tokie pretendentai galėtų būti šią vėliavą „už didžiulės apimties darbą, atliktą greičiau nei planuota” gavę kaimiečiai iš UAB „Hidrosatyba”. Nes ar gali būti didesnis spjūvis kaip dar net penkerių metų po beveik 4 mln. eurų atsiėjusios jų atliktos rekonstrukcijos neskaičiuojančio Pilies tilto užstrigimas per patį Klaipėdos pilies džiazo festivalio jachtų paradą?

Nebenusileidžia eilinį kartą po to, kai praplaukė vienas laivelis – tiek jau to, pakentės vairuotojai ir autobusų keleiviai. Nepakilo per iš šimtmečio žygio grįžtančios legendinės jachtos „Lietuva” sutiktuves – taip pat tiek jau to, pakentės įgula, susirinkę svečiai ir net pats meras. Bet per džiazus? Čia jau nachališkumo  viršūnė…

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite. Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus.


2019-06-10

Vienas komentaras apie “Gal atims bent vėliavą?*”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt