Spyglys

Kretingoje išpirks visas nuodėmes?* (5)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-06-13


Pamatė Spyglys „Atviros Klaipėdos” pranešimą apie Kretingoje sukurtą klipą, skirtą vaikams, ir iškart jam sugadintas mąstymas pradėjo brukti mintį – dar vienas mokesčių mokėtojų pinigų tratinimas, prisidengiant tokia jautria tema – vaikais, jaunimu. Ir kaip jis nustebo, kai skaitydamas aptiko informaciją, kad klipas sukurtas pagal sutartį, kuria įsipareigota sukurti ir dar vieną klipą bei teikti miesto šventės renginių fotografavimo paslaugas (vienas fotografavimas su dronu), o visos sutarties suma – tik 1 954 Eur. Pasirodo, visgi įmanoma šiais laikais sukurti gerą ir gražų dalyką netratinant mokesčių mokėtojų pinigų. Kretingiškiai galėtų pradėti vesti atitinkamus kursus kolegoms iš likusių savivaldybių, pradedant nuo Klaipėdos.

O kadangi pastarojoje dar visai neseniai dirbo dabartinis Kretingos mero patarėjas Albertas Barauskas, Spyglys mano, kad šis gražus klipas savo laiku pas šventą Petrą bus užskaitytas jam kaip išrišimas už neaiškų pėdsaką garsiojo Klaipėdos ženklo istorijoje.

O jei toliau jis Kretingoje garsės tokiais gerais darbais, tai suvedant galutines sąskaitas jam tikriausiai bus atleista ir už darbą bene garsiausioje visų laikų Nepriklausomos Lietuvos mokesčių mokėtojų pinigų tratintojų kontoroje Vilnius Europos kultūros sostinė (VEKS).

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite. Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus.


2019-06-13

5 komentarai apie “Kretingoje išpirks visas nuodėmes?*”

  1. Tai reiškia, kad draugeliai apie draugelius rašo. Kažin kokiam procentui klaipėdiškių įdomus ponas Albertas ir jo daromos nesąmonės Kretingoje?

    • Take it easy. Komentarai rodo, kad Kretingoje daug kam labai neramu, kad atėjo žmonės iš šalies ir galbūt sudrums ilgai nusistovėjusią kūdrą. Miegantiems Kretingos laikraščiams tikriausiai irgi neramu, nes vis daugiau žinių apie Kretingą galima rasti kitur. O jei šis tekstas atsidūrė prie skaitomiausių, reiškia Albertas įdomus ne tokiam jau ir mažam procentui arba draugų labai daug turi 🙂

  2. Padaugėjo žinių iš Kretingos. Ką tai galėtų reikšti? Klaipėdoje nieko įdomaus? Ar kitos tendencijos?

  3. Spyglys daro esminių klaidų. Ir jos yra faktinės. Albertas nei mažojo piršto neprikišo prie šito reikalo, tad karmos taškus skaičiuoti gerokai per anksti. Ir į gerų darbų sąrašą įrašyti dar nėra ko. Tariamos patirties imitavimas ir išminties demonstravimas įdomus tik jo paties chebrai, gal dar pačiam sau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt