Naujojoje perkėloje – kilometrinės automobilių eilės (2)

Uostas ir jūra
Avatar photoPalmira Martinkienė
2019-06-16

Neringiškiams netekus pirmumo teisės eilėje su automobiliais keliantis keltu per Kuršių marias, sekmadienį dėl to socialiniuose tinkluose vėl kilo audringa diskusija.

Ją dar pakurstė lietingą sekmadienį iš Neringos grįžtančių daugybės poilsiautojų feisbuke platinamos nuotraukos apie prie Naujosios perkėlos nutįsusias kilometrines automobilių eiles.

„Ko jūs visi tikitės prie tos perkėlos??? Žinoma, visi pajudėjom pradėjus lynoti, logiška, nei degintis eisi, nei maudytis. Susidarė eilės? Stebitės? Tikrai? Ką išspręstų ta senoji privilegijų eilė? Visi, turintys leidimus, varytų non stop, svečiai be leidimų pyktų, kad va privilegijuoti lekia, o čia mes stovim va visi pamiršti… Senoji tvarka – ne sprendimas”, –  tokį įrašą viešoje feisbuko grupėje „Mūsų Neringa” paskelbus LRT žurnalistei Jovitai Gaižauskaitei- Remesei, vieni ėmė jai pritarinėti, kiti – ginčytis, įrodinėdami savo tiesą.

Kartu prabilta ir apie būtinybę per Kuršių marias statyti tiltą, kurio idėja užgimė dar sovietmečiu, tačiau iki šiol net nepradėta realizuoti.

„Seniai vienintelė išeitis – tiltas. Nereiks privilegijuotųjų, neliks eilių. Manau, daugelis sutiktų vietoje 13-15 eurų mokėti už tiltą po 20-25 eurus ir nebūtų pykčių bei nepasitenkinimo. Rusnės estakadai ponas Saulius surado galimybių, todėl, gerbiamas premjere, reikia pamąstyti ir realizuoti projektą tiltas į Neringą… Sekantiems Seimo rinkimams tikrai žmonės turės už ką padėkoti”, – parašė Arūnas Brazickas.

Tuo metu Gintarė, komentuodama minėtą įrašą, teigė, kad tiltas per vieną dieną neatsiras, o „buvusi tvarka mus, vietinius gyventojus, gelbėjo”.

O minėtasis A. Brazickas čia pat ėmėsi ir iniciatyvos –  užregistravo Vyriausybei peticiją tilto statybai ir teigė pranešiantis, kai ji bus patalpinta.

„Prašymas platinti ir pasirašyti visiems”, – ragino jis diskusijos dalyvius.

Į diskusiją įsitraukusi „Atviros Klaipėdos”  žurnalistė priminė, jog be tilto yra parengtas ir dar pigesnis variantas – tunelio po mariomis statybos preliminarus projektas.

Tuo metu iš Neringos grįžtantys poilsiautojai dalinosi kilometrinių automobilių eilių vaizdais. „Tiesioginė transliacija iš eilės po valandos”, – po pasidalinta nuotrauka parašė Alius Jakas (nuotr.).

P.S. Pagrindinės nuotraukos autorė – Gina Narkienė.

Žymos: | | |

Komentarai (2):

Atsakymai į “Naujojoje perkėloje – kilometrinės automobilių eilės”: 2

  1. Antanas Baksas parašė:

    Palieki automobilį Klaipėdoje. Dedi bandeles ant dviračio sėdynes ir pirmyn. Neringiškiai patenkinti,pačiam nereikia laukti po pora valandų kelto ir šiaip sveika.

  2. Tomas parašė:

    Iš pradžių sutvarkyti reikia Jakų žiedą o paskui tiltą statikit……

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Transportas

Nuo penktadienio - brangesnis persikėlimas per marias

Susisiekimo ministerijos valdoma AB „Smiltynės perkėla“ nuo birželio 21-osios keičia jos paslaugų kainas. Keleivio bilieto kaina bei keleivio (su dviračiu, ...
2024-06-20
Skaityti daugiau

Spyglys

Baikit varyt ant „Smiltynės perkėlos”!*

Na, pakėlė ir vėl bilietų kainas už perkėlimą į Smiltynę. Na, ir ką? Reikia čia stūgauti, peikti keltininkus, nes jiems ...
2024-06-15
Skaityti daugiau

Uostas ir jūra

Baigė Naujosios perkėlos krantinių rekonstrukciją

Uosto direkcija skelbia, kad užbaigta naujosios Smiltynės perkėlos naudojamų krantinių rekonstrukcija užtikrins efektyvesnį perkėlimą per marias bei dar didesnį keltų ...
2024-05-15
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This