Uostas ir jūra

Naujojoje perkėloje – kilometrinės automobilių eilės (2)

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2019-06-16


Neringiškiams netekus pirmumo teisės eilėje su automobiliais keliantis keltu per Kuršių marias, sekmadienį dėl to socialiniuose tinkluose vėl kilo audringa diskusija.

Ją dar pakurstė lietingą sekmadienį iš Neringos grįžtančių daugybės poilsiautojų feisbuke platinamos nuotraukos apie prie Naujosios perkėlos nutįsusias kilometrines automobilių eiles.

„Ko jūs visi tikitės prie tos perkėlos??? Žinoma, visi pajudėjom pradėjus lynoti, logiška, nei degintis eisi, nei maudytis. Susidarė eilės? Stebitės? Tikrai? Ką išspręstų ta senoji privilegijų eilė? Visi, turintys leidimus, varytų non stop, svečiai be leidimų pyktų, kad va privilegijuoti lekia, o čia mes stovim va visi pamiršti… Senoji tvarka – ne sprendimas”, –  tokį įrašą viešoje feisbuko grupėje „Mūsų Neringa” paskelbus LRT žurnalistei Jovitai Gaižauskaitei- Remesei, vieni ėmė jai pritarinėti, kiti – ginčytis, įrodinėdami savo tiesą.

Kartu prabilta ir apie būtinybę per Kuršių marias statyti tiltą, kurio idėja užgimė dar sovietmečiu, tačiau iki šiol net nepradėta realizuoti.

„Seniai vienintelė išeitis – tiltas. Nereiks privilegijuotųjų, neliks eilių. Manau, daugelis sutiktų vietoje 13-15 eurų mokėti už tiltą po 20-25 eurus ir nebūtų pykčių bei nepasitenkinimo. Rusnės estakadai ponas Saulius surado galimybių, todėl, gerbiamas premjere, reikia pamąstyti ir realizuoti projektą tiltas į Neringą… Sekantiems Seimo rinkimams tikrai žmonės turės už ką padėkoti”, – parašė Arūnas Brazickas.

Tuo metu Gintarė, komentuodama minėtą įrašą, teigė, kad tiltas per vieną dieną neatsiras, o „buvusi tvarka mus, vietinius gyventojus, gelbėjo”.

O minėtasis A. Brazickas čia pat ėmėsi ir iniciatyvos –  užregistravo Vyriausybei peticiją tilto statybai ir teigė pranešiantis, kai ji bus patalpinta.

„Prašymas platinti ir pasirašyti visiems”, – ragino jis diskusijos dalyvius.

Į diskusiją įsitraukusi „Atviros Klaipėdos”  žurnalistė priminė, jog be tilto yra parengtas ir dar pigesnis variantas – tunelio po mariomis statybos preliminarus projektas.

Tuo metu iš Neringos grįžtantys poilsiautojai dalinosi kilometrinių automobilių eilių vaizdais. „Tiesioginė transliacija iš eilės po valandos”, – po pasidalinta nuotrauka parašė Alius Jakas (nuotr.).

P.S. Pagrindinės nuotraukos autorė – Gina Narkienė.


2019-06-16

2 komentarai apie “Naujojoje perkėloje – kilometrinės automobilių eilės”

  1. Palieki automobilį Klaipėdoje. Dedi bandeles ant dviračio sėdynes ir pirmyn. Neringiškiai patenkinti,pačiam nereikia laukti po pora valandų kelto ir šiaip sveika.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt