P0

Politika, Svarbu

Savivaldybė: antrojo pavaduotojo nebus dar bent mėnesį

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2019-06-19


Nors Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas buvo sakęs, kad antrasis Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas bus skiriamas birželio miesto Tarybos posėdžio metu, tokio klausimo net tarp papildomų darbotvarkės klausimų iki šiol nėra.

Apie pusę mėnesio iš viso pavaduotojo neturėjęs Gintaras Neniškis (kairėje) dabar dar mažiausiai mėnesį turės tenkintis tik vienu –  Andriumi Dobranskiu. Martyno Vainoriaus nuotr.

„Teikimas bus liepos mėnesį, tikėtina. Tiesiog reikia atlikti visas procedūras. Reikia užklausinėti, reikia gauti leidimus, suderinimus ir panašius dalykus. O visa tai užima laiko, tempą diktuojame ne mes”, – aiškino meras.

Pasak jo, kandidatų yra ne vienas.

V. Grubliausko teigimu, Savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Neniškis yra atsakingas žmogus ir supranta, kad yra procedūros, kurias privaloma praeiti.

„Čia, sakyčiau, yra viena iš tokių pozicijų ir nonsensų, kai savivalda tiesiogiai priklausoma nuo visai kitų institucijų, nagrinėjimo terminų ir panašių dalykų”, – sakė meras.

„Atvira Klaipėda” jau buvo rašiusi, kad antruoju pavaduotoju ketinta skirti ir dalį praėjusios kadencijos šias pareigas ėjusį Rusų aljanso atstovą Olegą Mariničių, tačiau jam koją kišo spec. tarnybos, iš kurių vis negauta pažymų dėl darbo su slapta informacija.

Trečiadienį O. Mariničius „Atvirai Klaipėdai” sakė, kad atsakymo nėra sulaukęs iki šiol. „Atviros Klaipėdos” duomenimis, vis tęsiantis tokiai neapibrėžtai situacijai meras jau ieško „atsarginio varianto”.

G. Neniškiui apie pusę mėnesio teko dirbti ir iš viso be pavaduotojų, nes pirmasis – konservatorius Andrius Dobrankis – pareigas pradėjo eiti tik nuo birželio 10 d.


  2019-06-19

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt