Fotoreportažai, Miestas

Remontuojamas Biržos tiltas

Avatar

Martynas Vainorius
2019-06-20


Klaipėdos tiltų ir viaduko priežiūros konkursą laimėjusios bendrovės „Gatas” specialistai šiomis dienomis savivaldybės reikalavimu ėmėsi Biržos tilto plokštės remonto darbų.

Trečiadienį darbininkams pavyko išsukti tik tris varžtus, kiti trys buvę lūžo vos pradėjus atsukinėti. Tad ketvirtadienį buvo atsigabentas specialus grąžtas. Išgręžus lūžusius varžtus bus naujai persriegti sriegiai ir įsukti nauji didelio atsparumo varžtai.

Rangovui pavyko priveržti ir greta esančią plokštę, kuri buvo pradėjusi judėti per ją važiuojant transportui. Ilgai netrukus tilto dėl transporto eismo keliamą triukšmą dar tikimasi sumažinti sutvirtinus turėklus.

„Atvira Klaipėda” rašė, kad jau nuo pernai pavasario Biržos tilto „viduriuose” guli nukritęs apie 30 tonų sveriantis betono luitas – vienas iš šešių tokių, atliekančių kontrsvorio funkcijas, būtinas norint pakelti tiltą. Yra sugedę ir kiti tilto elementai. Artimiausiu metu turi būti paskelbtas šių darbų atlikimo konkursas.

Biržos tiltas paskutinį kartą buvo renovuotas 2006-2007 metais. Tuo metu tilto rekonstrukciją atliko konkursą laimėjusi bendrovė „Hidrostatyba“. Restauravimas kainavo 1,34 mln. eurų, projektas – 43,4 tūkst. eurų, dar 4,3 tūkst. eurų sumokėta už projekto ekspertizę.

Savivaldybė šių metų kovą su UAB „Gatas” pasirašė 420 000 eurų vertės trejų metų trukmės sutartį, pagal kurią įsipareigota teikti minėtąsias paslaugas.

Martyno Vainoriaus nuotr.


2019-06-20

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt