Iškels ir buvusio antrinių atliekų sąvartyno likučius

Svarbu, Verslas
Avatar photoMartynas Vainorius
2019-07-03

Pas Klaipėdos merą trečiadienį apsilankęs bendrovės „Ekonovus” vadovas Romas Draskinis dar kartą patikino, kad Liepų gatvės pramoninėje teritorijoje ši įmonė antrinių atliekų rūšiavimo veiklą nutrauks šį rudenį.

Žinia, pernai vasarą čia sukaupti perdirbimui tinkamų atliekų kiekiai sukėlė ažiotažą viešojoje erdvėje ir privertė reaguoti institucijas.

Dabartinė padėtis lyginat su fiksuota praėjusių metų rugpjūčio pradžioje skiriasi kaip diena ir naktis. Martyno Vainoriaus nuotr.

„Yra keletas vietų Klaipėdos regione, deriname leidimus, kai bus leidimai gauti, pasirinksime mums geriausią vietą. Kaip ir buvo planuota, su meru suderinta principinė pozicija, kad iš Klaipėdos miesto rūšiavimo paslaugas iškelsime rudenį”, – po susitikimo sakė R. Draskinis, neatskleidęs, kiek įmonei atsieis toks persikraustymas.

Pasak jo, dabar kiekvieną savaitę reguliariai sulaukiama inspektorių dėmesio ir „viskas yra tvarkoje”.

Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas savo ruožtu sakė sulaukęs patikinimo, kad pasiruošimas išsikraustymui vyksta kaip įmanoma greitai.

„Noriu tikėti nuoširdumu, kad yra būtent taip. Miesto principingumu aš manau, kad jie neturėtų abejoti. Šiandien sutikrinome pulsą, ar vienodai matome, vienodai jaučiame. Konkrečios dienos, kada būtų galima iškelti pabaigtuvių vainiką neįvardino, tačiau tikiuosi, kad ruduo neužsitęs”, – sakė V. Grubliauskas.

Žymos: | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas, Svarbu

Rimantą Taraškevičių įsiutino savivaldybės darbo tempai

„Jeigu tokiais tempais viskas vyks, tie dviračių takai nučiuoš ir reikės nebe 100 tūkstančių, o 150 arba 200 tūkstančių. Kas ...
2024-06-05
Skaityti daugiau

Kultūra

Startuoja kasmetinis kultūrinių renginių ciklas „Pėdink į Girulius“

Birželio 6 d., ketvirtadienį, startuoja kasmetinis, jau 15-tą kartą vyksiantis kultūrinių renginių ciklas „Pėdink į Girulius“. Kiekvieną vasaros trečiadienį (ir ...
2024-05-31
Skaityti daugiau

Miestas, Svarbu

Prokuratūra nebeturi pretenzijų statyboms Liepų gatvėje

Šio sausio viduryje Klaipėdos apygardos prokuratūros Viešojo intereso gynimo skyriaus prokuroro iniciatyva pradėtas tyrimas dėl Liepų gatvėje esančio sklypo ir ...
2024-05-22
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This