P0

Svarbu, Verslas

Iškels ir buvusio antrinių atliekų sąvartyno likučius

Avatar

Martynas Vainorius
2019-07-03


Pas Klaipėdos merą trečiadienį apsilankęs bendrovės „Ekonovus” vadovas Romas Draskinis dar kartą patikino, kad Liepų gatvės pramoninėje teritorijoje ši įmonė antrinių atliekų rūšiavimo veiklą nutrauks šį rudenį.

Žinia, pernai vasarą čia sukaupti perdirbimui tinkamų atliekų kiekiai sukėlė ažiotažą viešojoje erdvėje ir privertė reaguoti institucijas.

Dabartinė padėtis lyginat su fiksuota praėjusių metų rugpjūčio pradžioje skiriasi kaip diena ir naktis. Martyno Vainoriaus nuotr.

„Yra keletas vietų Klaipėdos regione, deriname leidimus, kai bus leidimai gauti, pasirinksime mums geriausią vietą. Kaip ir buvo planuota, su meru suderinta principinė pozicija, kad iš Klaipėdos miesto rūšiavimo paslaugas iškelsime rudenį”, – po susitikimo sakė R. Draskinis, neatskleidęs, kiek įmonei atsieis toks persikraustymas.

Pasak jo, dabar kiekvieną savaitę reguliariai sulaukiama inspektorių dėmesio ir „viskas yra tvarkoje”.

Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas savo ruožtu sakė sulaukęs patikinimo, kad pasiruošimas išsikraustymui vyksta kaip įmanoma greitai.

„Noriu tikėti nuoširdumu, kad yra būtent taip. Miesto principingumu aš manau, kad jie neturėtų abejoti. Šiandien sutikrinome pulsą, ar vienodai matome, vienodai jaučiame. Konkrečios dienos, kada būtų galima iškelti pabaigtuvių vainiką neįvardino, tačiau tikiuosi, kad ruduo neužsitęs”, – sakė V. Grubliauskas.


2019-07-03

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt