P0

Spyglys

Pasitraukti nuo valdžios lovio sveika*

Spyglys
2019-07-05


Nors dr. Vytautas Čepas nuo pat buvimo SSRS liaudies deputatu ir pirmosios jau nepriklausomos Lietuvos Klaipėdos miesto tarybos laikų visada pasižymėjo puikia nuotaika bei geru humoro jausmu, ketvirtadienį Spyglys jį Jurgio Lėbarto atminimo lentos atidengimo ceremonijoje užfiksavo kaip niekad gerai nusiteikusį ir netgi fiziškai pasitaisiusį – daktaras atrodė gerokai guvesnis.

Ir nugirstas daktaro pokalbis patvirtino, kad Spyglys neklysta – Vytautas pasakojo numetęs 10 kg svorio ir dabar be jokių problemų pasiveja žolės pjovimo traktoriuką, jei tenka nuo jo nukristi, o tas begėdis palikęs šeimininką kaip niekur nieko važiuoja toliau.

Tad geresnio pavyzdžio ir esamiems, ir būsimiems politikams, kad visgi neverta lįsti prie to valdžios lovio, nei daktaras Čepas, ko gero, dabar ir nesurasi. Nebent kada dabar viešumoje artimiausiu metu pasirodys Artūras Šulcas. Tik kad jo stažas prie lovio kur kas kuklesnis nei daktaro ir stotas kūdesnis, tad ir tas teigiamas efektas gali ne taip akivaizdžiai pasimatyti.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite. Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus.


  2019-07-05

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt