P0

Politika, Svarbu

Asta Dirgėlienė – nauja kandidatė tapti Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja (14)

Avatar

Martynas Vainorius
2019-07-11


Klaipėdos mero Vytauto Grubliausko rinkiminio komiteto narei Rasai Bekėžienei dėl asmeninių priežasčių atsisakius tapti kandidate į Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo postą, ją šioje distancijoje keičia „Gintaro” sporto centro direktorė Asta Dirgėlienė.

Šią informaciją „Atvirai Klaipėdai” ketvirtadienį patvirtino ir pats meras.

Asta Dirgėlienė. Nuotrauka iš „Facebook”

Pasak V. Grubliausko, viena iš jo rinkiminio komiteto steigėjų buvo pasirinkta dėl sukauptos patirties ir sporto reformos metu, ir vykdant įvairius projektus. Taip pat esą lėmė asmeninės savybės, tarp kurių yra ryžtingumas, tvirtumas.

Mero teigimu, Savivaldybės administracijoje reikia žmonių, kurie sugebėtų valdyti ir koordinuoti projektus, nes dabar būna daug jų prižiūrėtojų ir dalyvių, o rezultatas kartais visgi netenkina. A. Dirgėlienė tam esą puikiai tiktų.

Anot V. Grubliausko, lėmė ir tas faktorius, kad buvo ieškoma moters, nes šiuo metu tiek miesto politinė, tiek administracinė vadovybė yra vien vyriška.

V. Grubliauskas teigė A. Dirgėlienės kandidatūrą derinęs ir su šiuo metu atostogaujančiu Savivaldybės administracijos direktoriumi Gintaru Neniškiu ir šis esą jokių priekaištų jai neturėjo.

Pasak miesto vadovo, A. Dirglienė ketvirtadienio rytą dar buvo tik „pusiau nominuota”, nes spėta užklausti tik vienos pažymos. Kreipimasis dėl antrosios esą bus pasirašytas dar ketvirtadienį.

Pati A. Dirgėlienė „Atvirai Klaipėdai” sakė kol kas susilaikysianti nuo komentarų šia tema.


2019-07-11

14 komentarai “Asta Dirgėlienė – nauja kandidatė tapti Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja”

 1. Ar tik nesusilauks p.Meras NEPASITIKĖJIMO paskelbimo ?! Kokio darbo miestiečių labui galima tikėtis ,kai per tiek laiko nesugebama net administracjos atsakingų asmenų surasti?Ir kam galėjo kilti ranka,dedant kryželį ties p.V.G. pavarde per rinkimus ? Visi jo nuopelnai miestui buvo žinomi.

  • kokiais darbais ta moteris nusipelniusi tai pozicijai?

 2. tęsiasi- tiktai konservatoriai sugebėjo deleguoti savo atstovus greitai į visus postus. O mero komanda – be politinio planavimo ir patirties. Buvo – Mariničius, bet kam jis? nei kažkokios kompetencijos, nei organizacinių gebėjimų, tiktai tam, kad rusai rinkimuose palaikė Grubliauską? Po to iškilo kitos kandidatūros, tiktai patys suvokė, kad čia darbo daug, o daugumą neprognozuojama – paliks atsakingu už viską. kaip dar suvaldyti senus bebrus – departamentų direktorius? O dabar komanda – griūk negyvas- pensininkas Makūnas, Cesiulis, kuriam pačiam patarimų reikia. Anksčiau bent Simonavičiūtė buvo ta kuri susigaudė miesto valdyme. Kol renka pavaduotojus- mieste ne džiazas, bet čiurlionis- ramybė – jokių statybų ir veiklos viešososiose erdvėse. Buva žadama pradėti Vingio erdvių rekonstrukciją, Vingio gatvės remontą, sporto centro statybas Šiaurės prospekte, darbus dangės skvere…Kur jie?

 3. Liūdna tiesa. Visuomenė, žiniasklaida ir komentatoriai loja ir spaudosi ugnimis, o gi pasirodo viena tiesa. Administracijai vadovauti nelabai kas ir tenori, nes supranta koks tai sunkus, mažai apmokamas ir atsakingas darbas. O paskaičius komentarus supranti, kad kiekvienas specialistas ir turi planą kaip išgelbėti Lietuva.

 4. Keicia darbovietes kaip kojines… Savivaldybei, matomai, tokie,, profesionalai trintukai” labai reikalingi.

 5. Būtų racionaliausia, jeigu ir politikus ir biurokratus teiktų, rinktų pačios bendruomenės, visuomenė. Tam reikia keisti įstatymus iš pagrindų, nes šiuo atveju turbūt jau nėra labiau atsilikusio valdymo modelio lygio. Tiesiog atgyvena, kai patys save/savus “sudėlioja” į postus dirbti visuomenei ar kam?!…

 6. Gerai pažįstų Astą, Ji nėra žmogus ” kempinukas”-nepasiršys šioms pareigoms.
  P.S -nebent Ją būtu kas sugundęs😀

 7. Žmogus teigęs,kad dirbs miestui,šiuo metu dirba velniai žino ką . Gal tiesiog rūbų neranda prezidentiniam baliui? Tiek mieste puikių administratorių, galinčių ateiti į savivaldybę,pačioje administracijoje galima rasti ne vieną moterį su patirtimi ir gebėjimais. Tik reikia sėsti ir tartis , o neieškoti “ežiuko rūke ” nes padėkų už rinkimus laikas praėjo (100 dienų tylos limitas išseko).

 8. Kodėl reikia moters, o ne kompetencijos dirbti? Neužtenka Grubliauskui Sadovskajos, kurios nei matyti, nei girdėti, bet vis tiek pinigai mokami? O čia kas per ryžtingoji? Kiek žinoma, sugebėjo tik Gintaro baaseiną perkelt į naują Klaipėdos baseiną ir užimti visus 50 metrų takelius geriausiu laiku. O kas vyksta Gintaro baseine tuo metu, kai visi iš ten tūsinasi Klaipėdos baseine? Pernuomojama ar vanduo taupomas? Ir kodėl Neniškiui pavaduotoją taip aktuviai renka Grubliauskas? Tas tik lėlė kėdei užimt?

  • Paskutinis sakinys – tiesiai į dešimtuką!

 9. Nuopelnai svarbūs tik merui, jo komandai. Nesupreantu, kodėl neliko Olego Mariničiaus? Kodėl pasiūlyta poniai, nieko gero net” baseinui” nenuveikusi?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt