P0

Kriminalai ir nelaimės

Nuo vagių ir plėšikų nukentėjo du vyrai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-07-13


Iš gyvenamojo namo kiemo Kalotėje pavogtas automobilis surastas tą pačią dieną, o štai dar liepos 2-ąją nuo plėšikų nukentėjęs klaipėdietis į policiją kreipėsi tik po 10 dienų.

58 metų vyras pranešė, jog liepos 2 d. jį Mažojo kaimelio g. esančio namo kieme sumušė trys iš matymo pažįstami asmenys. Vėliau užpuolikai iš stalčiaus nukentėjusiojo kambaryje pasisavino 2800 eurų, iš namų išnešė televizorių, ausinuką ir kitus daiktus. Padarytą žalą nukentėjusysis įvertino 3290 eurų.

Tuo metu penktadienį iš Kalotėje esančio gyvenamojo namo kiemo dingo automobilis VW Transporter, kuris tą pačią dieną buvo rastas Dragūnų g. ir perduotas savininkui. Kartu jis pareiškė namuose dar pasigedęs ir 530 eurų.


  2019-07-13

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt