P0

Regionas

Neringoje ribojamas eismas Purvynės gatve

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-07-26


Neringoje prasidėjo baigiamieji Purvynės gatvės rekonstrukcijos darbai, todėl šią ir kitą savaitę dėl asfalto dangos tiesimo čia bus ribojamas eismas.

Gyventojai ir kurorto svečiai kviečiami laikytis numatomų ribojimų bei esant galimybei į šią Nidos gyvenvietės dalį automobiliais nevykti. Neringos savivaldybės nuotr.

Neringos savivaldybė praneša, kad Purvynės gatvės rekonstrukcijos darbų metu buvo įrengta lietaus nuotekų sistema, atnaujintas apšvietimas, įrengtos pėsčiųjų ir dviračių takų jungtys, papildomos vietos automobilių statymui. Per visą Kuršių neriją einantį dviračių taką pratęs atskira dviračiams skirta juosta.  Ši juosta įsilies į Europos dviračių takų tinklą.

Pasak pranešimo, siekiant sklandaus darbų įgyvendinimo kelio kokybei ypač svarbūs darbai vyks artėjančią savaitę. Gyventojai ir kurorto svečiai kviečiami laikytis numatomų ribojimų, geranoriškai vertinti rangos darbus atliekančios įmonės atstovų pastangas tinkamai reguliuoti transporto eismą, o esant galimybei į šią Nidos gyvenvietės dalį automobiliais nevykti. Asfalto įrengimo darbai turi būti baigti iki rugpjūčio 2-osios.

Darbo projekto parengimo ir Purvynės gatvės rekonstrukcijos darbų viešojo pirkimo sutarties kaina – 1274 188, 89 eurai su PVM. Rangos darbus atlieka „Kauno keliai“.

Teigiama, kad įgyvendinus rekonstrukcijos darbus, judėjimas gatve bus ne tik patogesnis, bet ir saugesnis, o gatvės rekonstrukcija prisidės prie buvusios komunalinės ūkinės teritorijos virsmo į rekreacinę. Tai numato patvirtintas detalusis planas, kuriame suplanuotas pėsčiųjų takų tinklo plėtojimas, rekreacinių miškų ir atskirųjų želdynų formavimas likusioje Šiaurinės Purvynės gatvės teritorijoje. Čia taip pat numatoma Neringos sezoniškumo problemoms spręsti būtinų dengtų teniso kortų statybos galimybė.


2019-07-26

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt