P0

Sportas

„Sportas – tai daug daugiau nei numesti kilogramai” (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-08-06


Kiekviena savimi besirūpinanti moteris anksčiau ar vėliau supranta, kad atėjo laikas daugiau laiko skirti sau. Vienas lengviausių ir efektyviausių būdų – pradėti sportuoti.

Klaipėdos sveikatingumo klubo šeimai „Apelsinas“, esančio PC „Studlenas“, klientei Ligita Nenartavičienei (39 m.) sportas iš pradžių atrodė didžiulis iššūkis, tačiau sportuodama kartu su asmenine trenere Olga Rybina, moteris įgyvendino visus išsikeltus tikslus, pasiekė labai gerų rezultatų ir dabar sportas jai tapo džiaugsminga rutina.

Pirmoji sporto patirtis

Klaipėdietė, dviejų vaikų mama Ligita Nenartavičienė sveikatingumo klube šeimai „Apelsinas“ sportuoti pradėjo prieš daugiau nei dvejus metus ir tai buvo pirmoji moters sporto patirtis.

„Pradėti sportuoti labai ilgai ruošiausi, tad tik paaugus vaikams nusprendžiau apsilankyti „Apelsine“ ir pabandyti. Anksčiau sportavusi nebuvau, todėl pirmiausia atėjau susipažinti su sporto klubo aplinka, o „Apelsine“ dirbantis treneris man viską aprodė ir paaiškino“, – prisimena Ligita.

Išbandžiusi sveikatingumo klubą, moteris  iškart nusprendė sportuoti kartu su asmenine trenere Olga Rybina.

„Norėjau sportuoti su profesionalia sveikatingumo specialiste, nes tai buvo pirmas kartas ir man tuo metu atrodė visko per daug, kad susitvarkyčiau savarankiškai. Tiesiog pagalvojau ir apsisprendžiau, kad noriu treniruotis teisingai ir nekenkdama savo sveikatai”, – pranešime spaudai cituojama L. Nenartavičienė.

Galvoja apie naujus tikslus

Sportuodama „Apelsine“ kartu su sveikatingumo specialiste Olga, Ligita numetė norimus 10 kilogramų ir pagerino savo gyvenimo kokybę.

„Tik atėjus į „Apelsiną“, Ligitos tikslas buvo kaip ir daugumos – numesti nereikalingus kilogramus bei sumažinti liemens apimtį. Moteris iki tol niekada nebuvo sportavusi, tačiau jokių sveikatos problemų ar nusiskundimų neturėjo. Kaip pradėjus sportuoti, taip ir iki šiol Ligita išliko motyvuota, atsakinga ir labai darbšti. Visada į treniruotę ateina laiku, lydima geros nuotaikos ir nusiteikimo. Nebijodama iššūkių ir su pilnu atsidavimu atlieka visus pratimus, numatytus programoje, todėl ir rezultatai neprivertė ilgai laukti. Matuojant skaičiais, tai moteris atsikratė apie 10 kilogramų riebalinės masės, sutvirtino raumeninę masę ir atstatė kūno vandens balansą. Manau, kad iškeltus tikslus įveikėm daugiau nei 100%“, – klientės rezultatais džiaugiasi trenerė Olga.

Anot jos, reguliarus sportas, aktyvumas ir sveikas gyvenimo būdas suteikia daug naudos žmogaus fizinei, psichologinei ir emocinei savijautai.

„Reguliarus sportas, režimas atnešė į Ligitos gyvenimą kur kas daugiau nei numesti kilogramai – tai žymiai geresnė miego kokybė, energingumas, veiklumas, pasitikėjimas savimi, gebėjimas išeiti iš savo komforto zonos ir, galiausiai, sugebėjimas išspausti iš savo kūno maksimumą. Dabar moteris yra stipri, ištverminga ir puikiai atlaiko skirtingo sudėtingumo bei intensyvumo treniruotes“, – sporto naudą akcentuoja „Apelsino“ trenerė.

„Aišku, kad iš pradžių sportuoti buvo daug sunkiau, nes nieko nežinojau, viskas buvo nauja, nebuvau patyrusi. Su kiekviena treniruočių diena sportuoti tapo vis lengviau, pradėjau geriau jaustis, o ir per veidrodį matyti gražesnį vaizdą, pradėjo mažėti aprangos dydžiai – visa tai skatina nepasiduoti ir stengtis dėl savęs. Taip pat labai smagu, kai rezultatus pastebi šeima ir aplinkiniai. Dabar prie aktyvaus gyvenimo būdo sportuojant tiesiog pripratau ir tai tapo geru įpročiu, be kurio tiesiog negaliu, nes kūnui reikia sporto bei judėjimo“, – sako Ligita.

Įgyvendinusi užsibrėžtus tikslus, klaipėdietė neketina sustoti ir jau yra apgalvojusi naujus siekius. „Apelsino“ klientė nori atsikratyti dar 5 kilogramų, tačiau Ligita pabrėžia, jog tai tik skaičius, nes moteriai daug svarbiau lavinti savo jėgą ir ištvermę, gerai jaustis ir gražiai atrodyti.

INFORMACIJA

Sveikatingumo klubas šeimai „Apelsinas“ kviečia pirmajam, bandomajam apsilankymui klube nemokamai. Užsiregistruoti į pasirinktą „Apelsino“ klubą (PC „Studlendas“, PC „Grandus“ arba PC „Vingis“) galima interneto svetainėje www.apelsinas.lt/registracija, telefonu: +37061676116 arba atvykus į artimiausią „Apelsiną“.


2019-08-06

2 komentarai “„Sportas – tai daug daugiau nei numesti kilogramai””

  1. Norint užsiimti sportu reguliariai reikia nepamiršti, kad didelę įtaką turi ir mityba. Pati pradėjau sportuoti reguliariai prieš kokius metus ir tai darau vis profesionaliau ir atsakingiau. Net pradėjau papildus gerti skirtus aktyviam gyvenimo būdui. Tarp kitko labai geras reikalas. Svarbu būti atsargiam ir viską daryti atsakingai

  2. Sunkiausia prisiversti pradėti, po to sportas tampa lyg ritualas, dienos rutinos dalis ir iprastu laiku nenuejus i treniruote, jauti, jog to truksta. Taciau iki tokio pojucio tenka nemazai dirbti ir net lipti per save, ypatingai jei ilga laika nesportavai. As jau antrus metus lankau alfa step treniruotes https://alfasteps.com/paslaugos/sportas/ taciau darbo reikalais kraustysiuosi i Klaipeda, tikiuosi rasiu kazka labai panasaus, kur galesiu testi uzsiemimus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt