P0

Spyglys

Atsiminė numirėlis perst*

Spyglys
2019-08-10


Pamatę sinoptikų prognozes, žadėjusias itin gausų lietų, dienraščio „Klaipėda” žurnalistai dar ketvirtadienį klausė AB „Klaipėdos vanduo” dispečerinės vadovo Mato Grikšo, ar nebus ir vėl taip, kad paplūs mūsų miestelio gatvės. Anas patikino, kad „kanalizacijos šuliniai ir nuotekų surinkimo sistemos kruopščiai prižiūrimos”, „darbai vyksta nuolatos”.

Kaip gavosi, visi vėl pamatėme penktadienio rytą.

Reakcijos ilgai laukti nereikėjo – nepraėjo nė para ir Spyglys šeštadienio rytą užfiksavo buvusio potvynio vietoje intensyviai besidarbuojančius vandentiekininkus. Prevenciniu darbu tai kaip ir sunku būtų pavadinti, nes artimiausia liūtis progonzuojama tik po Žolinių…

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus.


  2019-08-10

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt