P0

Kriminalai ir nelaimės

Girti vairuotojai daužė automobilius

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-08-15


Trečiadienį Klaipėdoje ir Kretingoje prie vairo sėdę du girtutėliai vyrai sukėlė technines avarijas, apdaužė ne tik savo, bet ir svetimus automobilius.

Apie 18.13 val. policijoje gautas pranešimas, kad Klaipėdoje, Debreceno g., važiuoja pavojingai manevruojantis automobilis.

Gedminų ir Naujakiemio g. sankryžoje pareigūnus pasitikęs 39 metų vyras paaiškino, kad pastebėjo įtartinai manevravusį automobilį „VW Passat“, kuris atsitrenkė į stovėjusį „Mini Cooper S“, tada ši mašina – į priekyje stovėjusį automobilį „Volvo“ (Reidas TV „Facebook” nuotr.).

Sulaikytam 54 metų „VW Passat“ vairuotojui nustatytas 2,47 prom. girtumas.

Dar girtesnis vyras tą pačią dieną sučiuptas Kretingoje.

Apie 16.15 val. 38 metų vyras, vairuodamas automobilį „Audi A4“,  važiuodamas kelio vingiu nepasirinko saugaus greičio, nesuvaldė mašinos, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į Birutės gatvės namo gyvatvorę. Vairuotojui nustatytas 2,56 prom. girtumas.

O štai dar pirmadienį Klaipėdoje, Dariaus ir Girėno g. esančioje požeminėje automobilių aikštelėje buvo pastebėta, kad išdaužtas „BMW“ durelių langas, patekta į automobilio vidų ir pavogti priekiniai mašinos žibintai.

 


2019-08-15

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt