P0

Spyglys

Iš uosto – į turgų kartu su Titovu* (7)

Spyglys
2019-09-09


Nors prieš lemiamą Klaipėdos mero rinkimų turą palaikymo iš didžio Lietuvos ,,patrioto“ Viačeslavo Titovo sulaukęs uosto generalinis direktorius Arvydas Vaitkus suskubo nuo jo atsižegnoti, bendrų taškų jiedu visgi suranda.

Kai praėjusį trečiadienį miesto Tarybos Finansų ir ekonomikos komiteto posėdžio metu V. Titovas pasiūlė peržiūrėti UAB ,,Naujasis turgus“ prekeiviams taikomas kainas, jam į pagalbą entuziastingai pasišovė ne kas kitas, o A. Vaitkus.

Tikėtina, kad abu šie vyrai yra pasiryžę drauge nustatyti teisingas šiame ir kituose turguose parduodamų arbūzų, bulvių bei apatinio trikotažo kainas. Ir žinoma ,,semečkių“ (saulėgrąžos)! Nors dar 1990 metais tai nesėkmingai bandė padaryti atgimusios Lietuvos Klaipėdos miesto taryba.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus.


  2019-09-09

  7 komentarai “Iš uosto – į turgų kartu su Titovu*”

  1. AvatarNKM (IP: 188.69.207.138)

   Martynai, humoro nesuprantantys juk nesupranta ir to, kad jie humoro nesupranta 😀
   Bet pagarba Tau, kad atsakai net ir jiems.

  2. AvatarSaugumietis (IP: 88.119.138.154)

   Ta pajūrio naikintojo ir kremiaus blusos sąjunga turėtų domėtis saugumas

  3. AvatarKlaipėdietė (IP: 88.118.164.96)

   Na A.Vaitkus sugebės ir uostui ir turgui vadovauti ir saulėgražas pardavinėti. O jūs? Ar tik sugebate vadovautis pykčiu ir pavydu?

  4. AvatarAldona (IP: 88.118.164.96)

   Įdomu ,kodėl “spyglys’ nieko nerašo apie klaipėdiečių 2019 09 08 akciją ir kaip meras norėjo parodyti savo solidarumą ? Bet rašo apie savo sapnus panašius į haliucinacijas? Na , nesulauksite iš manęs palaikymo nei piniginio nei moralinio , nes visiškai nematau kultūros “Spyglio” rašinėliuose.

  5. Avatar? (IP: 84.15.189.43)

   nu ir straipsnio kokybe? Martynai, ar tikiesi gyventoju paramos savo portalui už tokius rašomus vėjus?

   savivaldybės akivaizdus pasipinigavimas ir rusu propagavimas yra du visai skirtingi dalykai, į kuriuos niekas nesivargina gilintis

   • AvatarMartynas Vainorius (IP: 84.15.180.51)

    Gerbiamas anonime, jei nematėte prierašo, informuojančio, kad čia ne straipsnis, tai pakartosiu: *Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus.
    O čia priminimas apie autorystes ir visą rubriką: https://www.atviraklaipeda.lt/2019/05/28/atviroje-klaipedoje-apsigyveno-spyglys/
    O apie paramą – tik nereikia mūsų gąsdinti. Kas norėjo, per dvejus metus pradėjo remti, o kas to nedarė, suras visokiausių priežasčių to nedaryti ir toliau.

   • Avatar? (IP: 84.15.184.13)

    sorry o kur čia humoras? kurioje vietoje buvo bairis? gal paaiškinkit komentaruose ir bus visiem juokinga? 🙂

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt