Spyglys

Vingis dega*

Spyglys
2019-09-17


Senoji Klaipėdos miesto savivaldybės administracija naujajai paliko nemažai pradėtų, tačiau nebaigtų darbų. Tarp tokių – ir gerokai vėluojantis pietinėje miesto dalyje esančio Vingio prekybos centro bei jo prieigų rekonstrukcijos projektas, vis nepajudantis iš mirties taško.

Atsakingi administracijos valdininkai ne kartą „Atvirai Klaipėdai” teisinosi esą projektas į numatytus terminus „telpa”. Tačiau spausdintos publikacijos su atitinkamomis buvusių ir esamų valdininkų citatomis, deja, kalba visai ką kita.

Panašu, jog darbų tempais Vingio prekybos centre nėra patenkintas ir naujasis naujojo Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Andrius Dobranskis, pirmadienį dalyvavęs trijų įvažiuojamųjų kelių į daugiabučių kiemus projektinių pasiūlymų pristatyme.

Ir minėtus įvažiavimus, ir Vingio prekybos centro rekonstrukciją projektuoja tos pačios „Projektai ir Co” atstovai, tad prieš pristatymą A. Dobranskis jiems griežtokai priminė: „Ir Vingio nepamirškit, Vingis dega!”

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 


2019-09-17

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt