P0

Spyglys

Prisidirbo*

Spyglys
2019-09-19


Spyglys taip ir manė, kad pro laikinai vyriausiojo miesto transportininko postą užleidusio Gintaro Neniškio akis neprasprūs tas išsišokimas, kurį trečiadienio rytą pademonstravo laikinasis jo įpėdinis Andrius Samuilovas.

Žinia, anas panoro aktyviai sudalyvauti tradicinėse Europos judumo savaitei pažymėti skirtose lenktynėse ir sėdo ant dviračio. Pagautas azarto taip kūrė, kad vos neaplenkė elektromobilio ir finišavo praktiškai kartu su marštutiniu taksi. Ir tikriausiai visai nepagalvojo apie tai, kad elgiasi visiškai politnekorektiškai palikdamas už savęs ekspresinį autobusą.

Užtat kitais metais jau tikrai pagalvos. Spyglys tikrai žino, kad tokiu akibrokštu negalėjęs patikėti vyriausiasis miesto administratorius iš pat pradžių buvo užsikepęs įpaišyti griežtą papeikimą, bet dienai einant į pabaigą šiek tiek atlėgo: A. Samuilovas jau nuo ketvirtadienio buvo tiesiog išsiųstas į persiauklėjimo stovyklą – gaus keletą dienų padirbėti paprastu vadyla. 

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 


  2019-09-19

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt