P0

Spyglys

Kas čia taip staiga pasikeitė?*

Spyglys
2019-09-26


Spyglys negali būti bukas ir privalo eilinį kartą bakstelti minkšton vieton. Šįkart ant Spyglio smaigalio pasimovė Saulius Budinas, buvęs Savivaldybės administracijos direktorius, dar prieš pusę metų valdęs visų Klaipėdos savivaldybės įmonių akcijas, keturis metus mūru stojęs už sau pavaldžius vandens, šilumos, gatvių šviesos ir švaros tvarkdarius, gyręs juos visur ir visada (išskyrus vandenį Leoną prieš jo kandencijos pabaigą), spaudęs pavaldiniams rankas ir sakęs ugningas sveikinimo kalbas, o dabar ėmęs ir staiga persigalvojęs.

Šį antradienį, Klaipėdos savivaldybės tarybos Kolegijoje ieškant recepto, kaip į naujas aukštumas kilstelėti savivaldybės valdomas įmones, Saulius Budinas atsiskleidė kaip didžiausiais šių įmonių kritikas, visame kame pasigedęs jų progreso.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Tad Spyglys ir norėtų paklausti: kaip čia, Sauliau, atsitiko, kad per jūsų vadovavimo metus miesto įmonės taip nusmuko, kad nebetempia iki vidutiniokų, nors prieš puspenktų metų, kai stojote prie savivaldybės vairo, buvo tarp ryškiausių šalies lyderių? Kas čia taip staiga pasikeitė? Jūs ar įmonės?

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 


  2019-09-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt