P0

Spyglys

Pagaliau turi tvirtą ranką* (1)

Spyglys
2019-10-03


Eilinį kartą pasitvirtino liaudies išmintis, kad nėra to blogo, kas neišeitų į gerą. Nuo šiol mūsų miestelio meras pagaliau turi tvirtą ranką. Tuom jis pats pasidžiaugė ketvirtadienį sveikindamas Klaipėdos mokytojus jų profesinės šventės proga.

Tiesa, kaip ir kiekvienas reiškinys, taip ir šis turi šalutinį efektą – tvirta ranka gal ir padeda geriau tvarkyti reikalus, bet sveikinti įteikiant padėkas nelabai padeda. Tad nuo šiol dar daugiau darbo turės ištikimas miesto galvos bendražygis Arvydas, jau gavęs pirmą tokį krikštą.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 


2019-10-03

Vienas komentaras apie “Pagaliau turi tvirtą ranką*”

  1. Tvirtą? Kam? Balsuoti už niekinius pseudoprojektus… Net ant gyvenimo pabaigos garbės nė lašo…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt