P0

Spyglys

Pakišo galvą po „šlagbaumu”* (1)

Spyglys
2019-10-07


Spygliui pirmadienį tapo labai aišku, kad buvęs vyriausiasis miesto transportininkas tikriausiai neilgai tebus vyriausiuoju miesto administratoriumi.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Ir ne todėl, kad sumąstė įgyvendindamas pertvarką pajudinti ilgai nejudintus stiprų politinį užnugarį turinčius administracijos postus. O todėl, kad ne ką mažiau įtakingus veikėjus nuo spalio paliko be teisės palikti savo keturračius žirgus už užkardo vidiniame savivaldybės kieme. Kitaip tariant, ėmė ir pakišo pats savo galvą po „šlagbaumu”.

Kita vertus, jei jau daryti, tai daryti iki galo. Tad Spyglys siūlo gerbiam Gintarui dar iki galimo giljotinavimo pasirūpinti, kad ir prie paradinio savivaldybės įėjimo vietos būtų lankytojų automobiliams, o ne tiems tarnautojams, kurie su savo automobiliais lieka už Vytauto gatvės aikštelės ar užkardo borto. Vienas išprotėjęs žurnalistas kažkada kasdien laiškus su tokių automobilių nuotraukomis buvusiam vyriausiam administratoriui ir merui siuntinėdavo, bet tai nelabai padėjo

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 


  2019-10-07

  Vienas komentaras apie “Pakišo galvą po „šlagbaumu”*”

  1. Avatartas pats ir kitoje aikštės pusėje (IP: 81.7.91.14)

   Dar reikėtų visus tokius prie Danės g.17 be nelegalių leidimų palikt. Patys sau leidimą sugalvoja. Čia irgi ta pati veislė už stovėjimą nemoka.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt