P0

Svarbu, Transportas

Senamiestyje – iki šiol čia neregėtas prietaisas (4)

Avatar

Martynas Vainorius
2019-10-09


Klaipėdoje greičio matuoklis įkurdintas dar vienoje iki šiol tokio prietaiso neregėjusioje vietoje – senamiestyje, Turgaus gatvėje.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Apie naują vairuotojų „draugą”, matuojantį greitį ties Tiltų ir Turgaus gatvių sankryža, įspėjamieji ženklai praneša iš abiejų pusių, nes ir prietaisas darbuojasi abiem kryptimis. Važiuojant nuo Biržos tilto ženklas stovi prie Tiltų g 4 namo, o nuo Senojo turgaus – ties Tiltų g. 15 namu.

Pasak Klaipėdos savivaldybės administracijos Administracinės veiklos poskyrio vedėjo Mariaus Poimanskio, prietaisas yra skirtas matuoti tik greitį, jis nefilmuos visų važiuojančių, kad pareigūnai galėtų aiškintis, ar jie turi teisę važiuoti Tiltų gatve. Esą jei yra tos poreikis, policija gali naudotis vaizdo kamerų, esančiu ties buvusia universaline parduotuve, vaizdo įrašais.

Tiltų gatvėje leistinas greitis yra 30 km/h.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Dar vienas naujas matuoklis, keliantis vairuotojams tam tikrų klausimų, neseniai pradėjo darbuotis Liepojos gatvėje, netoli posūkio į Šv. Pranciškaus onkologijos centrą.

Tokie matuokliai yra montuojami ant gatvių infrastruktūros, todėl juos galima kilnoti į vis kitas vietas.

Du greičio matuokliai, kuriuos pardavė UAB „Technologinių paslaugų sprendimai”, savivaldybei atsiėjo 86 878 Eur. Iš tos pačios bendrovės yra nupirktos ir šių prietaisų techninės priežiūros paslaugos. Už jas per trejus metus reikės atseikėti 83 199 eurus.


Transporto straipsnių vidus kompas

2019-10-09

4 komentarai apie “Senamiestyje – iki šiol čia neregėtas prietaisas”

  1. Būtų įdomu sužinoti ar Statybininkų pr pastatys kada nors matuoklį,toks intensyvus eismas,keturios mokyklos,dviračių takas ,kalnelių nerasta,o vairuotojai lekia nesustodami,reikia dar vienos trgedijos?kada bus tvarka šioje kelio atkarpoje?

    • Matuoklių tikslas šiek tiek kitas 🙂

      Šiaip norėčiau, kad pastatytų dar vieną tokį kažkur aplink Mažvydo al. perėją. Gal kiek numalšintų savo kledarus cypinančius bukapročius, kurie ne tik gyventojams norą nusižudyti kelia, bet ir Mažvydo al. verslui vasaromis gerokai kenkti pradėjo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt