P0

Konsultacijos

Teisme – nemokamos teisinės konsultacijos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-10-09


Spalio 25 dieną, pažymint šalies Konstitucijos 27 metų sukaktį, Klaipėdos apygardos teisme bus teikiamos nemokamos teisinės konsultacijos. Pasitarti rūpimais klausimais lankytojai galės jiems patogiu metu ir neužsiregistravę iš anksto.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Konsultacijos spalio 25-ąją Klaipėdos apygardos teisme vyks nuo 9 iki 15 val. Iš anksto registruotis norint gauti konsultaciją neprireiks: kaip ir ankstesniais metais, konsultacijos bus teikiamos „gyvos eilės“ principu. Drauge su teismų teisės specialistais gyventojams rūpimais klausimais taip pat patars Lietuvos advokatūros ir Antstolių rūmų atstovai.

Lietuvos teismų svetainėje www.teismai.lt skelbiamas pagalbos teikėjų, teismų adresų ir konsultacijų laikų sąrašas (jis nuolat atnaujinamas). Pavyzdžiui, Klaipėdos apygardos teisme visais klausimais, susijusiais su antstolio veikla, bus galima konsultuotis nuo 9 iki 11 val., advokatai lankytojus rūpimais klausimais konsultuos nuo 9 iki 11 val. Kitu laiku lankytojus konsultuos teismo specialistai – teisėjų padėjėjai.


2019-10-09

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt