P0

Kriminalai ir nelaimės

Atlyginęs padarytą žalą – atleistas nuo atsakomybės

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-10-18


Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) Klaipėdos apygardos valdyba praneša, jog atliko ikiteisminį tyrimą dėl vienoje bendrovėje netinkamai tvarkytos buhalterinės apskaitos.

Tyrimo duomenimis, maitinimo paslaugas teikiančios bendrovės vadovas nesudarė rašytinės darbo sutarties su įmonės buhaltere, o ši 22 atvejais į apskaitą neįtraukė darbo užmokesčio mokėjimo ir šių duomenų neužregistravo kasos knygoje.

Taip pat išsiaiškinta, kad klaipėdietis, siekdamas išvengti mokesčių, įrašė į deklaracijas neteisingus duomenis apie šios įmonės pajamas ir turtą. Paskaičiuota, kad iš viso liko neapskaityta beveik 55 tūkst. eurų už įvairias parduotas prekes ir suteiktas paslaugas.

Išsiaiškinta, kad bendrovės direktorius 2017–2019 metais  į valstybės ir sveikatos draudimo biudžetą nesumokėjo daugiau nei 10 tūkst. eurų pridėtinės vertės, pelno, gyventojų pajamų, socialinio draudimo ir privalomojo sveikatos draudimo mokesčių.

Tačiau padarytą žalą verslininkas pripažino, ją atlygino, todėl nuo baudžiamosios atsakomybės jis buvo atleistas.

FNTT skelbia tęsianti mitinimo paslaugas teikiančių įmonių patikrinimus.


  2019-10-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt