P0

Konsultacijos

Teismuose – nemokamos teisinės konsultacijos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-10-24


Spalio 25 d. – Lietuvos Konstitucijos ir Europos teisės dieną – Klaipėdos apylinkės teismas kviečia visus atvykti ir gauti nemokamą teisinę konsultaciją Klaipėdos miesto arba Klaipėdos rajono rūmuose.

„Nors teismas nėra teisines konsultacijas teikianti institucija, tačiau vieną kartą per metus visuose Lietuvos teismuose žmonėms yra suteikiama galimybė gauti atsakymus į teisinius klausimus visiškai nemokamai. Spalio 25 d. nuo 9 iki 15 val. profesionalūs teisininkai bus pasiruošę padėti kiekvienam“, – pranešime spaudai cituojamas teismo pirmininkas Svajūnas Bliudsukis, raginantis visus nepraleisti galimybės pasikonsultuoti su savo srities specialistais.

Klaipėdos apylinkės teisme teisines konsultacijas teiks advokatai, antstoliai, advokatų ir teisėjų padėjėjai. Apsilankiusieji teisme taip pat galės sužinoti daugiau informacijos apie taikų ginčų sprendimo būdą – mediaciją.

Nemokamos teisinės konsultacijos tądien bus teikiamos ir Klaipėdos apygardos teisme.

Kasdien atnaujinamą konsultacijas teiksiančių asmenų sąrašą galite rasti www.teismai.lt.


2019-10-24

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt