P0

Regionas

Kretingoje degė katilinė, į Smeltalę išsiliejo tepalai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-10-30


Praėjusią parą Vakarų Lietuvos regiono ugniagesiai darbo nestokojo.

Naktį iš antradienio į trečiadienį Kretingoje, Varnėnų gatvėje, atvira liepsna užsidegė medinė katilinė. Gaisro metu sudegė pastato stogas, išdegė vidus. Ugniagesiai išsaugojo šalia stovintį gyvenamąjį namą, tačiau nuo karščio buvo apgadinti jo plastikiniai langai. Žmonės nenukentėjo.

Kiek po 10 val. antradienį pranešta, jog Klaipėdos rajone, Upitėnų kaime, atviroje teritorijoje dega sandėliuojamas biokuras. Atvykus ugniagesiams nustatyta, jog degimo nebuvo, garavo įkaitusios pjuvenos, kurios buvo sandėliuojamos ant kieto pagrindo. Pjuvenų kūgis – 30 m ilgio ir 5 m aukščio. Atvykęs ekskavatorius ir buldozeris pjuvenas išstumdė,o ugniagesiai jas aušino vandeniu.

Prieš tai apie 8.30 val. Klaipėdos rajone, Sendvario seniūnijoje Klausmylių viensėdijoje ant važiuojamosios kelio dalies 250 m ilgio ir 1 m pločio juosta buvo išsilieję tepalai, kurie tekėjo į Smeltalės upelį. Į pagalbą atvyko šalia dirbęs ekskavatorius. Jis iškasė 3 duobes, kurios turėjo sulaikyti teršalų plitimą. Ugniagesiai upėje dviejose vietose įrengė bonines užtvaras, dispergatoriumi neutralizavo teršalų dėmes, nuo važiuojamosios kelio dalies, naudodami sorbentą, surinko tepalus. Išsemtas užterštas vanduo buvo supilstytas į plastmasines taras.


2019-10-30

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt