P0

Regionas

Apklausa dėl daugiafunkcio centro statybos vietos patyrė fiasko

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-12-02


Klaipėdos rajono savivaldybė praneša, jog baigėsi lapkričio 28, 29 ir 30 dienomis vykusi vietos gyventojų apklausa dėl daugiafunkcio centro statybos vietos. Joje dalyvavo 3,04 procento, visų balsavimo teisę turinčių Klaipėdos rajono gyventojų. Kad apklausa būtų laikoma įvykusia, nuomonę turėjo pareikšti ne mažiau nei 15 proc. gyventojų.

Vienuolikoje seniūnijų vykusi gyventojų apklausa sulaukė nedidelio gyventojų susidomėjimo. Apklausoje dalyvavo 1440 gyventojų arba 3,04 procento, o rajone balsavimo teisę turi 47 304 tūkst. rinkėjų.

Apklausoje Klaipėdos rajono gyventojų buvo klausiama: ar sutinkate, kad Klaipėdos rajono savivaldybė keistų suprojektuoto ir suplanuoto Gargždų daugiafunkcio sporto centro vietą iš Dariaus ir Girėno gatvės į teritoriją Gargždų miesto stadione Kvietinių gatvėje? Atsakymą TAIP iš visų apklausoje dalyvavusių pažymėjo 3,4 proc., atsakymą NE iš visų dalyvavusių – 95 proc. Negaliojantys – 1,6 proc. apklausos biuletenių.

Vietos gyventojų apklausos organizavimo tvarkos aprašas numato, kad apklausa laikoma įvykusia, jeigu savo nuomonę pareiškė ne mažiau kaip 15 procentų apklausos teritorijos gyventojų, turinčių teisę dalyvauti apklausoje.


2019-12-02

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt