P0

Konsultacijos

Girdinčiuosius moko gestų kalbos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-12-02


Klaipėdos kurčiųjų jaunimo organizacija praneša įgyvendinanti Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamą projektą „Draugiški kurtiesiems“.

Projekto tikslas – Klaipėdos miesto Danės rajone esančių įmonių darbuotojus apmokyti lietuvių gestų kalbos. Tai palengvintų girdinčiųjų ir kurčiųjų kasdienius bendravimus įvairiose aptarnaujančiose įmonėse, kuriose lankosi kurtieji. Tuo pačiu vyktų labai gražus kurčiųjų skatinimas integruotis į visuomenę be baimių būti atstumtiems.

Mokymai vyksta visiškai nemokamai, o visos įmonės, dalyvaujančios šiame projekte, bus pažymėtos specialiais lipdukais, taip pat įtrauktos į „Draugiški kurtiesiems“ vietų žemėlapį. Specialūs lipdukai bei žemėlapis suteiks galimybę Klaipėdos miesto svečiams ir kurtiesiems žinoti, kad tose įmonėse aptarnaujantys darbuotojai gebės susišnekėti su klausos negalią turinčiais asmenimis ir prisidėti prie integracijos Klaipėdos mieste.

Šio mėnesio pabaigoje Jaunimo kurčiųjų organizacija teigia išleisianti Klaipėdos miesto Danės rajono žemėlapį, kuriame bus nurodytos visos vietos, kurios yra draugiškos kurtiesiems.


2019-12-02

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt